Filtruj według

Kolor
Grubość
Szerokość
Waga
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Folia stretch i kartony wysyłkowePakowanie przesyłek może być szybkie i wygodne, dzięki dostępnym u nas produktom. W tej kategorii znajdziecie Państwo wysokiej jakości folie stretch, kartony, pudła i inne akcesoria, które przydadzą się podczas pakowania i zabezpieczania przedmiotów. Folia stretch i kartony wysyłkowe przydadzą się z pewnością w każdym domu, w firmie, biurze, czy urzędzie. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z produktami i zrobienia zakupów właśnie u nas. Jesteśmy przekonani, że oferujemy Państwu asortyment najwyższej jakości, tylko od renomowanych producentów.


Bogaty wybór asortymentuOferujemy doskonały wybór folii stretch, jak również pudeł i kartonów wysyłkowych, które znajdują swoje zastosowanie podczas pakowania i zabezpieczania przesyłek. Są to akcesoria najwyższej jakości – trwałe i solidne.

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z najlepiej sprzedającymi się produktami w kategorii folia stretch i kartony wysyłkowe:

  • folia stretch czarna
  • folia stretch Minirap
  • karton wysyłkowy kartonowy
  • folia stretch bezbarwna


Dostępne są u nas folie w różnych rozmiarach, jak również wygodne i poręczne folie Minirap na rolce, z których warto korzystać zabezpieczając niewielkie przedmioty. Szeroki wybór kartonów i pudeł w rozmaitych rozmiarach sprawia, że można u nas znaleźć idealne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Produkty najwyższej jakości


Asortyment naszego sklepu cechuje zawsze najlepsza jakość. Dzięki współpracy z czołowymi producentami akcesoriów biurowych i papierniczych możemy zagwarantować trwałość i solidne wykonanie wszystkich produktów. Folia stretch i kartony wysyłkowe przydadzą się bez wątpienia w każdym sklepie, magazynie, biurze, czy urzędzie. Można z nich również skorzystać w warunkach domowych – pakując przesyłkę pocztową, kurierską lub zabezpieczając swoje meble i przedmioty na czas remontu albo przeprowadzki. Z takich artykułów chętnie korzystają też firmy oferujące usługi przeprowadzek.
Najlepsze folie stretch i kartony wysyłkowe
Zachęcamy serdecznie do poznania wszystkich produktów w tej kategorii. Jesteśmy przekonani, że oferujemy najlepszy wybór na rynku. W naszym sklepie można również liczyć na doskonałe warunki cenowe.

Zapraszamy do zrobienia zakupów właśnie u nas!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci