Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Gramatura
Klasa papieru
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 94 elementów

Kolorowy papier do drukarki i ksero

Papier kolorowy – nie tylko do szkolnej wyprawki dla dziecka.

Papier kolorowy A4 już od długiego czasu jest wykorzystywany nie tylko przez najmłodszych podczas wykonywania różnego rodzaju prac plastycznych. Korzysta się z niego także podczas tworzenia profesjonalnych projektów, których twórcy mają zamiar przykuć uwagę odbiorców i sprawić, by prezentował się on oryginalnie. 

Papiery kolorowe oferowane są przez producentów w szerokiej gamie kolorystycznej. Posiadane przez nich barwy są zróżnicowane i wykraczają poza standardową paletę kolorów. Dzięki temu można utworzyć wiele ulotek, katalogów i plakatów rzucających się w oczy odbiorcom. Co więcej, treść skomponowana z ciekawymi barwami jest znacznie łatwiejsza do przyswojenia – to wielki atut papieru kolorowego, który jest wykorzystywany przez różne agencje reklamowe.

Dlaczego warto zdecydować się na kolorowy papier? 

Kolorowe kartki A4 posiadają szereg zalet wyróżniających je na tle innych artykułów poligraficznych. Po pierwsze należy wspomnieć o niskim stopniu przezroczystości, toteż dobrze zaprezentuje się użyty w produkcji zaproszeń lub wizytówek. Brak widoczności tekstu na drugiej części strony jest szczególnie ważny, w przypadku gdy nachodzące na siebie litery mogłyby zaburzyć czytelny układ całości. Przykładowo, menu wykonane z papieru kolorowego będzie prezentować się odpowiednio jeśli umieszczone w nim pozycje nie przebiją się na tył kartki. 

Papier ksero kolorowy posiada także idealnie gładką powierzchnię, co w dużym stopniu przełoży się na komfort w nanoszeniu tekstu oraz grafiki, które ostatecznie posiadać będą doskonałą jakość. Nawet najdrobniejszy szczegół pozostanie widoczny. 

Kolorowy papier do drukarki nie wyciera się w nieestetyczny sposób. Jest barwiony całościowo, a nie tylko na swojej powierzchni. Toteż nie musisz mieć obaw o utworzenie się fragmentów o mocniejszym lub bledszym kolorze. 

Papier xero kolorowy możesz bez trudu przechowywać w ciasno ułożonej stercie wraz z białymi kartkami. Jego wyrazisty kolor jest bardzo trwały i nie przeniesie się na nie podczas pocierania się o siebie.  

Ryza papieru kolorowego – ekonomiczne i użyteczne rozwiązanie. 

Podczas zakupu papieru kolorowego warto zrobić jego zapas – często może wydawać się, że posiadamy wystarczającą ilość, jednak skończy się ona w najbardziej niewłaściwym momencie. Możesz bez obaw zakupić jego większą ilość - nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór kolorowego papieru w niezwykle niskiej cenie. 

Proponowany przez nas produkt jest uniwersalny i doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku drukarek atramentowych, jak i laserowych. Przykładamy także dużą wagę do produkcji zgodniej z certyfikatami potwierdzającymi utrzymanie przez nas środowiskowego systemu jakości.

Decydując się na nasz papier kolorowy możesz wybrać odpowiednią dla siebie gramaturę – oferujemy papier w gramaturze 80, 120 i 160g. 

Jeśli nie możesz zdecydować się na tylko jeden kolor lub potrzebujesz ich większą ilość, sprawdź papier ksero kolorowy mix. To połączenie różnego rodzaju barw posiadających rozmaite natężenia kolorów – odnajdziesz w nich mix odcieni fluorescencyjnych, pastelowych oraz niezwykle intensywnych.