Filtruj według

Kolor
Pojemność
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Stojaki na parasole - parasolniki


Kiedy pada deszcz w każdym pomieszczeniu czy to biurowym czy mieszkalnym potrzebne jest miejsce na przechowywanie przemoczonego parasola. W takim właśnie celu stworzone zostały stojaki na parasole. Dzięki nim już zawsze będziesz wiedział gdzie umieścić mokry parasol.


Stojaki na parasole do Twojego biura, lokalu i domu


Najczęściej kiedy cały przemoczony pracownik, klient lub domownik nie zwraca uwagi gdzie położyć mokry parasol. Zwykle skutkuje to mokrą podłogą, z której brud roznosi się po całym pomieszczeniu. Żeby uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji proponujemy doskonałe rozwiązanie w postaci stojaka na parasole znanego także pod nazwą parasolnik. Dzięki nim mokry parasol zostanie w jednym miejscu zapewniając porządek i czystą podłogę.


Najchętniej wybierane parasolniki

  • Stojak na parasole - parasolnik DurableWszystkie stojaki na parasole, bez względu na rozmiar i kolor, wykonane są z trwałych surowców i materiałów gwarantujących im najlepszą jakość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stojaków na parasole firma takich jak Durable.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci