Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Rodzaj zamknięcia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 46 elementów

Teczki plastikoweTeczki tekturowe i papierowe skoroszyty nie zawsze mogą być stosowane. Bardzo często także z uwagi na kwestię typowo estetyczną czy reklamową, nie stosuje się papierowych zakładek na dokumenty czy aktówek. Warto wtedy rozważyć sięgnięcie po teczki plastikowe, które z uwagi na zastosowanie materiałów syntetycznych dają o wiele szersze perspektywy np. funkcjonalne w projektowaniu danych modeli. W ofercie naszego sklepu znalazły się wyłącznie teczki syntetyczne od sprawdzonych i godnych zaufania producentów, którzy mają ogromne i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu trwałych oraz wielozadaniowych materiałów biurowych.


Rozmaite funkcje i możliwości teczek


Dzisiaj z powodzeniem zrealizować można teczki plastikowe w dowolnej kolorystyce, z przekładkami i indeksami umożliwiającymi organizowanie dokumentów wewnątrz lub też z gumką pozwalającą na ich zamknięcie. Na takiej syntetycznej powłoce czy okładce teczki wykonać można również z powodzeniem dowolnie wybrane zdobienie – czy będzie to efektowne żłobienie i nadruk strukturalny, czy różnego rodzaju zabawy kolorem – teczka plastikowa może posłużyć za efektowny sposób urozmaicenia przestrzeni biurowej.

Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań biurowych, także teczki plastikowe poprzez zastosowanie rozmaitych wersji kolorystycznych mogą być skutecznie wykorzystywane do kategoryzacji spraw i podziału poszczególnych dokumentów na konkretne sprawy czy działy funkcjonowania firmy albo biura. Korzystając z modeli i produktów przygotowanych w poniższej kategorii naszego sklepu, mogą Państwo śmiało usprawnić pracę swojego biura i przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań oraz realizowanie powierzonych prac – bez wielkich kosztów i dodatkowych wydatków ze swojej strony.


Wyroby sprawdzone i długotrwałe


Długotrwałość i jakość oferowanych teczek jest dla nas bardzo istotna ponieważ wiemy, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim możliwość korzystania z raz zakupionych materiałów czy narzędzi przez wiele miesięcy czy względnie lat. Dlatego sprowadzamy i oferujemy w poniższej kategorii tylko i wyłącznie teczki plastikowe od najbardziej renomowanych, cenionych od wielu lat dostawców, takich jak:

  • Esselte
  • Leitz 
  • Grand
  • d.rect
  • Deli


Decydując się na wprowadzenie do swojej oferty wyłącznie takich marek, nasz sklep gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość i funkcjonalność prezentowanych modeli. Zastosowane przez nie rozwiązania materiałowe oraz sprawdzane przez klientów od wielu lat, skuteczne rozwiązania projektowe przekładają się na teczki syntetyczne biurowe z najwyższej półki – godne polecenia naszego sklepu.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci