Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Rodzaj zamknięcia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 54 elementów

Teczki plastikoweTeczki tekturowe i papierowe skoroszyty nie zawsze mogą być stosowane. Bardzo często także z uwagi na kwestię typowo estetyczną czy reklamową, nie stosuje się papierowych zakładek na dokumenty czy aktówek. Warto wtedy rozważyć sięgnięcie po teczki plastikowe, które z uwagi na zastosowanie materiałów syntetycznych dają o wiele szersze perspektywy np. funkcjonalne w projektowaniu danych modeli. W ofercie naszego sklepu znalazły się wyłącznie teczki syntetyczne od sprawdzonych i godnych zaufania producentów, którzy mają ogromne i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu trwałych oraz wielozadaniowych materiałów biurowych.


Rozmaite funkcje i możliwości teczek


Dzisiaj z powodzeniem zrealizować można teczki plastikowe w dowolnej kolorystyce, z przekładkami i indeksami umożliwiającymi organizowanie dokumentów wewnątrz lub też z gumką pozwalającą na ich zamknięcie. Na takiej syntetycznej powłoce czy okładce teczki wykonać można również z powodzeniem dowolnie wybrane zdobienie – czy będzie to efektowne żłobienie i nadruk strukturalny, czy różnego rodzaju zabawy kolorem – teczka plastikowa może posłużyć za efektowny sposób urozmaicenia przestrzeni biurowej.

Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań biurowych, także teczki plastikowe poprzez zastosowanie rozmaitych wersji kolorystycznych mogą być skutecznie wykorzystywane do kategoryzacji spraw i podziału poszczególnych dokumentów na konkretne sprawy czy działy funkcjonowania firmy albo biura. Korzystając z modeli i produktów przygotowanych w poniższej kategorii naszego sklepu, mogą Państwo śmiało usprawnić pracę swojego biura i przyspieszyć wykonywanie codziennych zadań oraz realizowanie powierzonych prac – bez wielkich kosztów i dodatkowych wydatków ze swojej strony.


Wyroby sprawdzone i długotrwałe


Długotrwałość i jakość oferowanych teczek jest dla nas bardzo istotna ponieważ wiemy, że dla naszych klientów liczy się przede wszystkim możliwość korzystania z raz zakupionych materiałów czy narzędzi przez wiele miesięcy czy względnie lat. Dlatego sprowadzamy i oferujemy w poniższej kategorii tylko i wyłącznie teczki plastikowe od najbardziej renomowanych, cenionych od wielu lat dostawców, takich jak:

  • Esselte
  • Leitz 
  • Grand
  • d.rect
  • Deli


Decydując się na wprowadzenie do swojej oferty wyłącznie takich marek, nasz sklep gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość i funkcjonalność prezentowanych modeli. Zastosowane przez nie rozwiązania materiałowe oraz sprawdzane przez klientów od wielu lat, skuteczne rozwiązania projektowe przekładają się na teczki syntetyczne biurowe z najwyższej półki – godne polecenia naszego sklepu.