Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Tablice korkowe


Chcąc zapamiętać jakieś dane lub informacje, warto mieć je zawsze w zasięgu wzroku. W przypadku pracowników biurowych, korzystających często z powtarzalnych informacji, tablice korkowe to wspaniałe narzędzie pracy. Można na nich umieszczać różnego rodzaju karteczki, wydruki i zdjęcia. Wiele osób takie tablice wykorzystuje również w warunkach domowych i zamieszcza na nich plan lekcji, jadłospis, przepisy albo fotografie i kartki pocztowe. W naszym sklepie oferujemy bogaty asortyment tablic korkowych różnych rozmiarów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Tablice korkowe doskonałej jakościWszystkie nasze tablice wykonane są z dobrych i trwałych materiałów połączonych ze sobą w solidny sposób. Każda zrobiona jest z korka naturalnego, który bardzo długo zachowuje swoją funkcjonalność i trwałość. Tył tablicy zabezpiecza tablica pilśniowa, a jej brzegi drewniana rama, którą można pokryć farbą lub pozostawić naturalną. Tablice korkowe posiadają w zestawie zestaw do montażu, dzięki czemu można je wygodnie umieścić na ścianie w pozycji pionowej lub poziomej. Nawet duża tablica jest na tyle lekka, że można ją montować na specjalnej taśmie.


Najlepszy wybór tablic korkowychWspółpracujemy tylko z wybranymi producentami, którzy oferują tablice korkowe w rozmaitych rozmiarach i kształtach. Obecnie w naszej ofercie znalazły się tablice:


Wszystkie tablice są starannie i solidnie wykonane, aby jak najlepiej spełniać swoje funkcje. Taki dodatek pasuje do wnętrza w każdym stylu – bardzo klasycznego biura lub jego nowoczesnego odpowiednika. Każdy z producentów to firma znana i rozpoznawalna na rynku artykułów biurowych. Możemy więc zagwarantować najwyższą jakość prezentowanych Państwu produktów.


Zawsze konkurencyjne cenyOferowane przez nas tablice korkowe wykorzystywane są z powodzeniem w firmach, biurach, na uczelniach, w przedszkolach, szkołach i domach. Wszędzie tam, gdzie chcemy mieć pod ręką listę z numerami telefonów, najważniejsze informacje o bieżącej ofercie kierowanej do klientów czy plan zajęć swoich dzieci, taka tablica sprawdzi się doskonale. Jej montaż jest bardzo szybki i łatwy.
Zachęcamy gorąco do poznania naszej pełnej oferty tablic korkowych. Gwarantujemy ich doskonałą jakość i funkcjonalność, jak również konkurencyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do zrobienia zakupów właśnie u nas.


Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger