Filtruj według

Kolor
Szerokość
Długość
Kolor ramy
Rodzaj ramy
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 33 elementów

Tablice korkowe

Dobra pomoc przy organizacji i prezentacji dokumentów oraz zdjęć.

Jeżeli chcesz zapamiętać pewną informację, mieć ciągły dostęp do jakiegoś dokumentu, czy przypiąć ulubione zdjęcie lub obrazek, to idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie tablic korkowych. Sprawdzą się zarówno w biurze, dopełniając przestrzeń do pracy, jak również w domu, przy lodówce, czy w pokoju przy biurku. Można na nich zawieszać rachunki, zdjęcia, pocztówki, listy zakupów, dokumenty, notatki, plany lekcji, słówka do powtórzenia czy nagrody i dyplomy ze szkoły oraz certyfikaty z pracy. Tablice do przypinania zdadzą egzamin w każdej przestrzeni, dzięki różnorodności rozmiarów. Przyjrzyjmy się im bliżej.

 

Charakterystyka i opis poszczególnych tablic korkowych na ścianę.

Przedstawiamy Państwu tablice korkowe dla dzieci i dorosłych, wykonane z najwyższej jakości materiałów, oprawione w drewnianą ramę w różnych kolorach do wyboru. Nasze tablice na zdjęcia i inne dokumenty są minimalistyczne i stonowanie, ale dają niezmierzone wręcz możliwości zmiany charakteru miejsca pracy, czy nawet całego pokoju. Można na nich wieszać kartki za pomocą taśmy klejącej, pinezek, szpileczek, czy gum klejących; panuje tu całkowita dowolność, nasze tablice utrzymają wszystko.

W ofercie mamy małe tablice korkowe, oraz tablice korkowe duże. Jeśli chodzi o konkretne rozmiary, to najczęściej wyszukiwanymi rozmiarami w naszym sklepie są kolejno: 60x90cm, 120x90cm, 100x150cm, 150x100cm, 60x40cm oraz 200x100cm. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojej przestrzeni.

Jeżeli nadal zastanawiasz się, jaką tablicę do przypinania zdjęć i innych drobnych papierów wybrać, to zaufaj nam i naszym sprawdzonym producentom oraz wyrobom najwyższej jakości.

Z naszych tablic możesz korzystać w domu, biurze i szkole. Jej montaż jest bardzo prosty, nie wymaga dodatkowych narzędzi.

Zapraszamy do zakupu naszych produktów!