Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Cyrkle

Cyrkle – przydatne akcesoria szkolne

Cyrkiel jest narzędziem wykorzystywanym przez szerokie grono osób – korzystają z niego architekci, studenci architektury oraz uczniowie podczas lekcji matematyki. Jego rolą jest kreślenie na danej powierzchni okręgów o dowolnej średnicy. Obecnie dostępnych jest wiele rodzajów cyrklów. Nowoczesne cyrkle mogą osiągać duże rozmiary umożliwiające rysowanie po tablicy. Często produkowane są z dbałością o elegancką stylistykę. Posiadają prostą budowę, toteż sposób ich użycia przychodzi wszystkim bez trudu. Cyrkle szkolne składają się z rysika lub ołówka umieszczonego na metalowym bądź plastikowym stelażu z uchwytem.

Cyrkle szkolne – wysoka jakość i precyzja w użyciu

Dobry cyrkiel powinien mieć stabilną budową, która uniemożliwi kreślenie krzywych okręgów – w przypadku właśnie tego urządzenia, szczególnie liczy się precyzja. Co więcej, producent powinien zadbać o jak największą ostrość zawartego w budowie cyrkla szpica, który musi wbijać się w kartkę i stabilnie leżeć w dłoni. 

Wysoka jakość jest szczególnie ważna w przypadku osób wykorzystujących cyrkle do celów zawodowych. Nawet niewielki błąd w rysunku wykonany poprzez niewłaściwą pracę cyrkla może mieć duże przełożenie na finalny projekt i nieść za sobą skutki niekorzystne dla jego użytkownika. Warto nadmienić, że sprawnie działające urządzenia korzystnie wpływają na jakość oraz efektywność pracy. Dzięki nim wykonywane przez nas zadania są możliwe do zrealizowania w znacznie krótszym czasie, bez konieczności wprowadzania dodatkowych poprawek. 

Jaki cyrkiel wybrać? – cyrkle na ołówek i z rysikiem

Jako profesjonaliści wiemy, jak istotna jest dla Państwa wysoka jakość produktów. Dlatego w naszym sklepie internetowym odnaleźć można jedynie produkty najwyższej klasy, które jednocześnie zachowują wyjątkowo niską cenę. Prezentujemy produkty uznanego producenta, które cieszą się zaufaniem wśród dotychczasowych klientów – cyrkle Maped nigdy nie zawodzą swoją jakością i są dostępne w kilku wariantach. 

Oferujemy cyrkle metalowe na ołówek lub z rysikiem, który można wymienić za pomocą dołączonych wkładów. Każdy z cyrkli został umieszczony w plastikowym etui umożliwiającym jego bezpieczne przechowywanie w torbie lub plecaku.