Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Rozszywacze

Rozszywacze –  skuteczna pomoc w usuwaniu zbędnych zszywek.

Rozszywacze biurowe to nieoceniona pomoc w pozbywaniu się zszywek, którymi uprzednio spięliśmy kilka kartek. Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło się, że po zszyciu ze sobą paru pism, zaistniała potrzeba na sięgnięcie tylko po jedno z nich lub spięcie konkretnych arkuszy nastąpiło omyłkowo. W takiej sytuacji, do usunięcia zszywek najczęściej wykorzystuje się przypadkowo znalezione przedmioty o płaskiej formie lub własne palce. Ostre końce wbijają się w skórę powodując nieprzyjemny ból, a nawet poranienia. Aby uniknąć podobnych nieprzyjemności i wykonać tę czynność w zaledwie kilka chwil, wykorzystaj rozszywacze do zszywek, które poprzez swoją budowę nazywane są często jako zęby teściowej. 

Rozszywacze biurowe, czyli zęby teściowej. Dlaczego warto mieć je w swoim domu i biurze?

Rozszywacze są niezwykle przydatnym urządzeniem, które oprócz oszczędności czasu podczas usuwania zbędnych zszywek, pozwolą Ci na rozszycie dokumentów bez zniszczenia. Możesz użyć ich nie mając obaw o nieestetyczne roztargania i zgięcia. Z pewnością sprawdzą się w momencie, gdy w danej chwili zajdzie potrzeba na natychmiastowe otrzymanie danego arkusza kryjącego się pośród zszytego stosiku kartek.  

Oferowane przez nas rozszywacze posiadają bardzo prostą budowę pozwalającą na ich sprawne użycie. Dostępne są aż w 3 neutralnych kolorach. W zależności od Twoich preferencji, możesz zdecydować się na jeden z dwóch dostępnych wariantów. Pierwszy z nich, to uniwersalny model wykonany z metalu, który został obudowany w trwałe tworzywo. Druga wersja zszywacza posiada minimalnie mniejsze gabaryty, jednak zawiera dodatkową funkcjonalność w postaci wyposażenia w blokadę zabezpieczającą urządzenie przed otwarciem się. Jest bardzo kompaktowa, a po złożeniu zmieści się w każdy kąt, nawet najbardziej zatłoczonego biurka. Co więcej, ten model rozszywaczy do zszywek, po złożeniu nadaje się do przenoszenia w posiadanych przez Ciebie torbach oraz plecakach, ponieważ gwarantuje bezpieczeństwo i pewność, że zawartość nie ulegnie zniszczeniu poprzez niezabezpieczone ostrza.