Filtruj według

Kolor
Strefa ergonomiczna
Certyfikat FIRA
Regulacja kąta nachylenia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Podnóżki

Podnóżki biurowe w trosce o zdrowie oraz komfort pracy. 

Wielogodzinna praca przy biurku w nieprawidłowej pozycji jest częstą przyczyną problemów z kręgosłupem i żylakami. Oprócz braku zachowania prawidłowego ułożenia na fotelu biurowym, zapominamy o odpowiednim ustawieniu naszych stóp, przez co nie zostają one w całości oparte. Prowadzi to do schorzeń, takich jak opuchnięcia lub ich marznięcie. Aby uniknąć wymienionych oraz kilku pozostałych dolegliwości, sprawdź oferowane przez nas podpórki pod nogi jakie prezentujemy na stronie internetowej naszego sklepu. Są nie tylko skutecznym sposobem na zapobieganie chorobom, ale także stanowią doskonały sposób na podniesienie komfortu podczas pracy. Sprawdź nasze podstawki pod stopy i wybierz odpowiedni dla siebie model. 

Jak zapewnić sobie wygodę podczas pracy?

Podnóżki pod biurko to niezwykle funkcjonalne gadżety używane nie tylko w przestrzeni biurowej, ale także w domu podczas codziennej pracy. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a ich działanie często wzbogacone zostaje przez dodanie różnego rodzaju udogodnień. Przykładowo, często spotykane są podnóżki do biurka z wbudowaną funkcją masażu stóp. To akcesorium pełni szczególnie istotną rolę dla osób, które spędzają całe dnie pozostając w pozycji siedzącej lub posiadają niski wzrost. Fotel niepozwalający na ustawienie w niższej pozycji sprawia, że stopy nie sięgają podłoża i brak im zalecanego podparcia. Zatem dla najwyższego komfortu pracy i zapewnienia zdrowia użytkownika, podkładki pod nogi zostały wyposażone w regulację wysokości oraz nachylenia, która pozwala na dostosowanie tych parametrów do indywidualnych warunków i upodobań w ustawieniu stóp. Dodatkowo, użycie gumowych nakładek zapobiega ślizganiu się stóp po powierzchni urządzenia. 

Podstawki pod nogi – ergonomia pracy oraz relaks. 

Oferowane przez nas podnóżki ergonomiczne posiadają przesuwaną platformę regulującą kąt nachylenia w wysokości do 22° i 30° z możliwością ustawienia wysokości w dwóch oraz trzech pozycjach. W zależności od wybranego modelu, na powierzchni zastosowana została powłoka antybakteryjna zwalczająca rozwój drobnoustrojów powodujących powstanie odbarwień i nieprzyjemnego zapachu. Podczas produkcji wbudowano ją w produkt, toteż z biegiem czasu nie ulegnie niechcianym wytarciom. Na uwagę zasługują również wypustki, które posłużyć mogą masażowi stóp. Ten typ relaksu stanie się miłą odskocznią podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dodatkowym atutem z pewnością stanie się posiadanie certyfikatu organizacji FIRA przez większość z modeli. W praktyce oznacza to, że oznaczone nim produkty spełniają wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i pozostaną wytrzymałe podczas standardowego użytkowania, a także w przypadku, gdy ewentualnie zostaną użyte niezgodnie z przeznaczeniem.