Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 34 elementów

Podkładki do pisania


W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości materiały biurowe, które przydają się w różnych miejscach pracy oraz w warunkach domowych. W tej kategorii sklepu prezentujemy Państwu praktyczne podkładki do pisania, które mogą przydać się w wielu sytuacjach. Takie podkładki można wykorzystać podczas zbierania podpisów, roznoszenia poczty i innych okazji. Sprawdzą się również podczas ważnych spotkań, czy szkoleń, w jakich uczestniczą pracownicy. Każda zatrudniona osoba powinna posiadać własną podkładkę i móc z niej skorzystać w takiej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem w tej kategorii i do zrobienia zakupów u nas.

Ładne i eleganckie podkładki do pisania


U nas znajdziecie Państwo bogaty wybór estetycznych podkładek w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Kolor podkładek można dopasować do specyfiki firmy lub branży, w jakiej ona funkcjonuje. Każda podkładka wykonana jest z wysokiej jakości materiału PCV, a w środku posiada sztywny karton. Dodatkowym udogodnieniem jest metalowy klips, który przytrzymuje dokumenty w jednym miejscu i uniemożliwia ich zgubienie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy korzysta się z kilku kartek papieru jednocześnie i przemieszcza z nimi.

Jakie podkładki do pisania znajdują się w naszej ofercie?


Obecnie dysponujemy bogatym wyborem podkładek od renomowanego producenta Biurfol, który znany jest z najlepszych materiałów biurowych. Możecie znaleźć u nas Państwo:

  • podkładki do pisania z okładką,
  • podkładki do pisania z klipsem.


Istnieje możliwość wyboru konkretnej wersji kolorystycznej spośród wielu dostępnych u producenta opcji. Cały czas powiększamy asortyment, dlatego warto śledzić ofertę sklepu.

Wygoda i komfort użytkowania


Prezentowane podkładki do pisania mogą sprawdzić się w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej można spotkać się z nimi podczas rozmaitych szkoleń in warsztatów, ale również targów, spotkań i konferencji. Taka podkładka przyda się na pewno podczas spotkania z klientem, kontrahentem, czy też zbierania głosów na mieście. U nas można liczyć na najlepszy wybór praktycznych i eleganckich podkładek. Wszystkie wykonane są w solidny sposób, aby sprostać nawet największym wymaganiom.

Zachęcamy serdecznie do poznania oferty i zrobienia zakupów właśnie w naszym sklepu. Zapewniamy najlepsze ceny.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci