Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Rodzaj oprawy
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 66 elementów

Podkładki do pisania


W naszym sklepie oferujemy najwyższej jakości materiały biurowe, które przydają się w różnych miejscach pracy oraz w warunkach domowych. W tej kategorii sklepu prezentujemy Państwu praktyczne podkładki do pisania, które mogą przydać się w wielu sytuacjach. Takie podkładki można wykorzystać podczas zbierania podpisów, roznoszenia poczty i innych okazji. Sprawdzą się również podczas ważnych spotkań, czy szkoleń, w jakich uczestniczą pracownicy. Każda zatrudniona osoba powinna posiadać własną podkładkę i móc z niej skorzystać w takiej sytuacji. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z asortymentem w tej kategorii i do zrobienia zakupów u nas.

Ładne i eleganckie podkładki do pisania


U nas znajdziecie Państwo bogaty wybór estetycznych podkładek w wielu wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Kolor podkładek można dopasować do specyfiki firmy lub branży, w jakiej ona funkcjonuje. Każda podkładka wykonana jest z wysokiej jakości materiału PCV, a w środku posiada sztywny karton. Dodatkowym udogodnieniem jest metalowy klips, który przytrzymuje dokumenty w jednym miejscu i uniemożliwia ich zgubienie. Jest to szczególnie przydatne, kiedy korzysta się z kilku kartek papieru jednocześnie i przemieszcza z nimi.

Jakie podkładki do pisania znajdują się w naszej ofercie?


Obecnie dysponujemy bogatym wyborem podkładek od renomowanego producenta Biurfol, który znany jest z najlepszych materiałów biurowych. Możecie znaleźć u nas Państwo:

  • podkładki do pisania z okładką,
  • podkładki do pisania z klipsem.


Istnieje możliwość wyboru konkretnej wersji kolorystycznej spośród wielu dostępnych u producenta opcji. Cały czas powiększamy asortyment, dlatego warto śledzić ofertę sklepu.

Wygoda i komfort użytkowania


Prezentowane podkładki do pisania mogą sprawdzić się w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej można spotkać się z nimi podczas rozmaitych szkoleń in warsztatów, ale również targów, spotkań i konferencji. Taka podkładka przyda się na pewno podczas spotkania z klientem, kontrahentem, czy też zbierania głosów na mieście. U nas można liczyć na najlepszy wybór praktycznych i eleganckich podkładek. Wszystkie wykonane są w solidny sposób, aby sprostać nawet największym wymaganiom.

Zachęcamy serdecznie do poznania oferty i zrobienia zakupów właśnie w naszym sklepu. Zapewniamy najlepsze ceny.