Filtruj według

Rodzaj
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Walizki pilotki

Walizki na laptopa – elegancja i praktyczne rozwiązania podczas podróży

Walizki pilotki na pierwszy rzut oka wydają się być mało pakowne, jednak są to tylko pozory. Prezentowane przez nas walizki Wenger to kompaktowe torby biznesowe na kółkach pozwalające zgromadzić cały niezbędnik potrzebny do wyjazdu służbowego lub jednodniowego wypadu za miasto. 

Ich wnętrze zostało zaprojektowane z uwzględnieniem oddzielnej przegrody na nawet 17-calowego laptopa oraz organizatora na artykuły biurowe, telefon oraz wizytówki. Dodatkowo, torby pilotki posiadają wystarczającą ilość przestrzeni na podstawowe przedmioty codziennego użytku lub najpotrzebniejsze ubrania wystarczające do następnego dnia wyjazdu. 

Torby na laptopa na kółkach. Czy warto zabrać je ze sobą na krótki wyjazd?

O funkcjonalności torby pilotki na kółkach podczas wyjazdu służbowego świadczyć może nie tylko jej kompaktowa budowa mieszcząca wszystkie potrzebne przedmioty, ale także niezwykle elegancki wygląd. W celu jego uzyskania zastosowano tworzywa o neutralnych kolorach w odcieniach czerni i szarości, które świetnie współgrają ze stylem biznesowym. Aby uzyskać minimalistyczną stylistykę, producent zrezygnował z rzucających się w oczy dodatków – na froncie znajduje się jedynie logo oraz metalowe zamki błyskawiczne. 

Walizki biznesowe na kółkach posiadają niezwykle przejrzysty układ kieszeni wewnętrznych. To bardzo przydatna cecha, zwłaszcza w częstych sytuacjach, gdy posiadamy niewielką ilość czasu na znalezienie konkretnych przedmiotów umieszczonych w jej wnętrzu. Co więcej, pozwalają na odciążenie naszego kręgosłupa – przemieszczanie się z walizką jest wygodniejsze niż dźwiganie ciężkiej torby zawieszonej na ramieniu. 

Torba podróżna typu pilotka – jak wybrać odpowiedni model? 

Na rynku dostępnych jest wiele modeli pilotek, jednak oferta naszego sklepu internetowego proponuje jedynie wyselekcjonowane produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chcą, aby zakupiony produkt posłużył w idealnym stanie przez długie lata. 

Nasze walizki na laptopa zostały wyposażone w specjalne mocowanie pozwalające na umieszczenie ich na dużym bagażu, dzięki czemu nie będzie konieczności przemieszczania się trzymając osobno każdy z nich. Po drugie, posiadają usztywnianą kieszeń chroniącą przechowywanego laptopa przed wszelkimi uszkodzeniami. Co więcej, dostęp do Twojego sprzętu dla osób postronnych może być utrudniony w kilka chwil, dzięki specjalnej blokadzie wbudowanej w zamek błyskawiczny. Kolejną zaletą są rozszerzane przegrody umożliwiające segregację, a następnie proste przeglądanie znajdujących się w nich dokumentów.