Filtruj według

Format
Gramatura
Klasa papieru
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Papier satynowy do drukarki

Papier satynowy – gwarancja wydruku wysokiej jakości. 

Na rynku odnaleźć można wiele rodzajów papierów do drukarki, jednak z racji na posiadanie odmiennych właściwości, każdy z nich zalecany będzie do zadrukowania innego typu artykułów. Od prawidłowego wyboru papieru w dużym stopniu zależeć będzie efekt końcowy wydruku. Decydując się na konkretny typ produktu, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na strukturę jego powierzchni – chropowatej lub gładkiej, wykończenie, a także gramaturę. 

Jaki rodzaj papieru będzie zatem odpowiedni, gdy zależy nam, aby wydrukować nasycone kolorystycznie plakaty, ulotki, katalogi? Papier satynowy posiada wszystkie cechy niezbędne do uzyskania wydruku najwyższej jakości. Jest to rodzaj gładkiego papieru niepowlekanego o matowym wykończeniu, który w procesie produkcji poddawany jest wysokiemu bieleniu. Nie powoduje odblasków oraz pozwala na uzyskaniu dużego kontrastu i wyraźnych barw. 

Papier typu satyna – zalety satynowego wykończenia.  

Papier gładki satynowy wykorzystywany jest do wydruków kolorowych przy użyciu drukarek laserowych lub atramentowych. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezwykle ważne jest doskonałe odwzorowanie kolorów oraz nienaganna prezencja bez wszelkich niedociągnięć, toteż z powodzeniem używany jest często przez agencje reklamowe produkujących materiały różnego rodzaju dla wymagających klientów.  

Duże grono osób korzysta z niego na własny użytek podczas druku CV lub wizytówek. Sztywny papier pomoże w ich profesjonalnej prezencji. Co więcej, po wybraniu odpowiedniej gramatury, stanie się idealny do wydrukowania zdjęć – poprzez jego należytą sztywność, fotografie pozostaną w nienagannym stanie na długie lata. 

Papier satynowany – co oferuje? 

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy papier satynowy do drukarki atramentowej i laserowej, wykorzystywany do druków kolorowych. Został oznaczony znakiem Rainbow Quality zapewniającym powstanie żywych, intensywnych barw. Papier firmy POL jest doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie ekologiczne rozwiązania – producent zadbał o zmniejszenie szkodliwego wpływu danego papieru na środowisko. 

Posiadając papier satynowany masz możliwość na zadrukowanie arkusza z obydwu stron bez obaw o nieestetyczne przebijanie się tekstu, czy grafiki. Tę wyjątkowo praktyczną cechę umożliwia całkowita nieprzezroczystość. Co więcej, jego sztywna struktura pomoże zabezpieczyć dokument lub fotografię przed zagięciem się. 

Oferujemy wybór gramatury dopasowanej do potrzeb każdego klienta. Na naszej stronie bez trudu odnajdziesz papier satynowy 250 g posiadający największą z możliwych gramatur. W przypadku, gdy chcesz zdecydować się na wydruk rozmaitych pism, przykładowo dokumentacji biznesowej, wybierz cienki papier satynowy 90 g.