Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 67 elementów

Grzbiety do bindowania

Grzbiety do bindowania – zbierz swoje dokumenty w jedną całość. 

Chcąc wydrukować książkę dostępną w wersji pdf lub artykuły znalezione w Internecie, z pewnością nie raz odwiedziłeś punkt ksero. Otrzymane wydruki w postaci stosu luźnych kartek łatwo mogą ulec zagubieniu, a pojedyncze strony w prosty sposób nieopatrznie wypaść. W celu stworzenia z nich jednej całości, stosuje się niezwykle funkcjonalne urządzenie nazywane bindownicą, której działanie umożliwiają grzbiety do bindownicy. Te przydatne akcesoria mają swoje zastosowanie również w biurach. Warto zaopatrzyć w nie swoją firmę i umożliwić zarówno sobie, jak i współpracownikom szybkie łączenie kartek bez potrzeby na częste wizyty w punkcie ksero. 

Jak działa spirala do bindowania? 

Po zakupie bindownicy niezwłocznie należy zaopatrzyć się w grzbiety plastikowe do bindowania. To niewielkich rozmiarów, niepozorne akcesoria biurowe pozwalające na scalenie arkuszy papieru wraz z twardszą oprawą. Ich działanie polega na umieszczeniu na ich spirali sperforowanych uprzednio arkuszy. Następnie wystarczy umieścić całość na specjalnych zaczepach już wewnątrz samego urządzenia. 

Grzbiety do bindowania – gwarancja wygody w przechowywaniu dokumentów. 

Na rynku odnaleźć możesz wiele rodzajów spirali do bindowania, jednak w ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy jedynie najprostsze, a zarazem najlepsze modele, wykonane z wysokiej jakości plastiku, posiadające jednocześnie bardzo niską cenę. To niezwykle ekonomiczne rozwiązanie – proponujemy Państwu produkty pakowane w zestawach po 100 sztuk, toteż jest to świetna okazja na zgromadzenie ich zapasu za naprawdę niewielką kwotę. 

Prezentujemy szeroką gamę kolorów grzbietów do bindowania, które można dopasować wedle swoich upodobań. Posiadamy modele w neutralnych kolorach, takich jak biel lub czerń, ale także wyróżniające się odcienie czerwieni, zieleni oraz żółci. 

W zależności od ilości kartek, jakie mamy zamiar spiąć, należy rozważyć zakup spirali do bindownicy o mniejszym lub większym rozmiarze. Ich wielkość zaczyna się już od 6 mm, a największy model posiada 32 mm. Oznacza to, że bez trudu dobierzesz produkt dokładnie do swoich potrzeb.