Filtruj według

Format
Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Papier fotograficzny do zdjęć

Papier fotograficzny – drukuj zdjęcia wysokiej jakości z domu.

Coraz więcej osób rezygnuje z usług profesjonalnego zakładu fotograficznego na rzecz samodzielnego druku zdjęć wprost ze swojego domu. Tego typu rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Jest to dużo tańsza i o wiele bardziej wygodna alternatywa. W dowolnej chwili jesteś w stanie wydrukować pojedynczą fotografię lub całą ich serię bez straty czasu na dojazd do fotografa, a następnie konieczności oczekiwania w kolejce. Jednak, aby móc to zrobić, należy zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt oraz papier fotograficzny do drukarki. 

Papier do zdjęć – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Aby cieszyć się najwyższą jakością wydrukowanych fotografii, wybierz odpowiedni papier do drukowania zdjęć. Jego wysoka jakość oraz należycie dobrane parametry przełożą się na doskonałe odwzorowanie barw i wyraźne szczegóły. W szczególności zwróć uwagę między innymi na: 

  • Gramatura – decyduje o wytrzymałości powstałego wydruku. Najlepiej wybierać papier fotograficzny o gramaturze jak najbardziej zbliżonej do 200 g/m². Im jest on sztywniejszy, tym lepiej zachowa się w idealnym stanie bez jakichkolwiek uszkodzeń. 

  • Format – papier foto dobierz do wymiarów obsługiwanych przez Twoją drukarkę. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele formatów. Najczęściej wykorzystywanym jest papier fotograficzny A4, jednak bez trudu odnajdziesz większe oraz mniejsze warianty. 

  • Kontrast – papier do zdjęć do drukarki powinien umożliwiać zdjęciom posiadanie odpowiedniego kontrastu oraz idealnej ostrości. Informacja o rodzaju kontrastu zazwyczaj zaznaczona jest przez producenta. 

  • Połysk – papier fotograficzny do drukarek atramentowych może posiadać rozmaite rodzaje powłoki. Powierzchnia może zatem być matowa, błyszcząca, satynowa lub półbłyszcząca. Od Ciebie zależy, jaką z nich wybierzesz i jaki efekt dzięki niej uzyskasz. 

Papier fotograficzny A4 do drukarki atramentowej.

W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz szeroki wybór produktów przeznaczonych do druku fotografii. Posiadamy papier fotograficzny Kodak – produkt uznanej marki cieszącej się zaufaniem dużego grona klientów. Producent gwarantuje jego wytrzymałość oraz wysoką jakość uzyskaną przez zastosowanie najlepszych parametrów. Spośród wszystkich dostępnych wariantów, możesz zdecydować się na najpopularniejszy ze wszystkich typów papieru fotograficznego. Rekomendujemy papier fotograficzny do drukarek atramentowych, którego powierzchnia sprawia, że tusz w szybkim tempie wysycha, a co za tym idzie, nie rozmazuje się.