Filtruj według

Kolor
Wielkość pudła
Pokrywa
Rodzaj pudła
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 123 elementów

Pudła archiwizacyjne kartonowe

Niezawodne pudła archiwizacyjne bezkwasowe.

Wedle obecnie obowiązującego prawa, każda firma i instytucja ma obowiązek przechowywania dokumentacji zarówno swojej, jak i swoich klientów oraz pacjentów przez określony czas, najczęściej kilka lat. Jak wiadomo, przechowywanie dużej liczby kartek i dokumentów jest bardzo problematyczne, dlatego z pomocą przychodzą pudełka do archiwizacji. Nie tylko pomogą uporządkować i pochować papiery, ale także gdy tylko zajdzie na to potrzeba, ułatwią ich szukanie. W celu ich odpowiedniej organizacji wystarczy tylko dobrze opisać pudła. Kartony do archiwizacji dokumentów zapewnią bezpieczeństwo wszystkim przechowywanym pismom. Każda z kartek pozostanie w stu procentach bezpieczna i nie będzie możliwości zgubienia żadnego, nawet małego skrawka papieru.

Kartony archiwizacyjne – prosty sposób przechowywania dokumentów

Mimo tego, że każda organizacja i firma ma własny, spersonalizowany sposób przygotowywania, gromadzenia i przechowywania dokumentów, to jedno we wszystkich przypadkach pozostaje niezmienne – konieczność stosowania pudła do archiwizacji, w celu okiełznania tak dużej ilości materiałów. Zanim przystąpimy do pakowania kartonów dobrze jest przejrzeć wszystkie dokumenty, pozbyć się tych zbędnych sztuk i sklasyfikować je do konkretnych grup. Następnie wszystkie pudła archiwizacyjne oraz segregatory dobrze i dokładnie opisać. Wszystkie papiery włóż do odpowiednich pudełek. Później wypełnij kartony na segregatory pudełkami, aby jeszcze bardziej skompresować wszystko w jedną całość.

Oferta pudeł do archiwizacji. Dlaczego warto wybrać nasz karton bezkwasowy?

Wybierając pudła archiwizacyjne warto zwrócić uwagę na pudła bezkwasowe. Czym wyróżnia się tego typu karton? Bezkwasowy skład materiałów, z których wykonano te produkty zapewnia ich długowieczność. Karton bezkwasowy, w przeciwieństwie do standardowych wariantów, jest mniej podatny na uszkodzenia. Brak zawartych kwasów oznacza koniec problemów ze zmianą koloru na pożółkłą barwę oraz z rozpadaniem się elementów pudełka.

Oferujemy Państwu szeroką gamę pudeł archiwizacyjnych bezkwasowych, dostępnych w wielu rozmiarach, a także praktyczne pudła bezkwasowe zbiorcze, w które można włożyć kilka mniejszych, co pozwoli zaoszczędzić miejsce i lepiej zorganizować przechowywanie.

Wszystkie prezentowane przez nas egzemplarze wykonane są z najwyższej jakości kartonu, który gwarantuje ochronę przed zalaniem i wilgocią. Nasze pudła na dokumenty mają rozmaite kolory, co jest zaletą nie tylko ze względu na miły dla oka wygląd, ale również dlatego, że łatwo będzie można rozróżnić poszczególne dokumenty.

Pudełka zostały wykonane z przeznaczeniem do samodzielnego montażu, ale zapewniamy, że każdy da sobie z tym radę. Złożenie zajmuje dosłownie kilka chwil, a efekt cieszy i służy przez długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pudeł archiwizacyjnych i wybrania najlepszych do Państwa firm, czy urzędów. Jesteśmy pewni, że zdadzą egzamin i będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przechowywanie dokumentów.