Pokazuje 1 - 25 z 56 elementów

Pudła archiwizacyjne kartonowe

Niezawodne pudła archiwizacyjne.

Aktualnie każda firma i instytucja ma obowiązek przechowywania dokumentacji swojej, swoich klientów oraz pacjentów przez określony czas, najczęściej kilka lat. Jak wiadomo przechowywanie dużej liczby kartek i dokumentów jest bardzo problematyczne, dlatego z pomocą przychodzą pudełka archiwizacyjne. Nie tylko pomogą uporządkować i pochować papiery, ale także ułatwią szukanie ich w razie potrzeby, wystarczy tylko dobrze opisać pudła. W kartonach do archiwizacji wszystkie dokumenty będą w stu procentach bezpieczne i nie będzie możliwości zgubienia żadnego, nawet małego skrawka papieru.

 

Sposób przechowywania dokumentów w kartonach archiwizacyjnych.

Mimo tego, że każda organizacja i firma mają własny, spersonalizowany sposób przygotowywania, gromadzenia i przechowywania dokumentów, to jedno we wszystkich przypadkach jest takie samo – konieczność stosowania pudeł do archiwizacji, do okiełznania takiej ilości materiałów. Zanim przystąpimy do pakowania kartonów dobrze jest przejrzeć wszystkie dokumenty, pozbyć się zbędnych i sklasyfikować do konkretnych grup. Następnie każdy karton do archiwizacji dokumentów lub segregator dobrze i dokładnie opisać. Wszystkie papiery powkładać do odpowiednich pudełek. Później można jeszcze te pudełka włożyć do kartonów na segregatory, aby jeszcze bardziej skompresować wszystko w jedno.

 

Nasza oferta pudełek do archiwizacji.

Oferujemy Państwu szeroką gamę pudeł archiwizacyjnych bezkwasowych, dostępnych w wielu rozmiarach, a także praktyczne pudła zbiorcze, w które można włożyć kilka mniejszych, co pozwoli zaoszczędzić miejsce i lepiej zorganizować przechowywanie.

Wszystkie prezentowane przez nas egzemplarze wykonane są z najwyższej jakości kartonu, który gwarantuje ochronę przed zalaniem i wilgocią. Nasze pudła na dokumenty mają rozmaite kolory, co jest zaletą nie tylko ze względu na miły dla oka wygląd, ale również dlatego, że łatwo będzie można rozróżnić poszczególne dokumenty.

Pudełka są do samodzielnego montażu, ale zapewniamy, że każdy da sobie z tym radę. Złożenie zajmuje dosłownie kilka chwil, a efekt cieszy i służy przez długi czas.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pudeł archiwizacyjnych i wybrania najlepszych do Państwa firm, czy urzędów. Jesteśmy pewni, że zdadzą egzamin i będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przechowywanie dokumentów.

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger