Filtruj według

Kolor
Materiał
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Bloki do flipchartów

Papier do flipcharta – nieodłączny element szkoleń i prezentacji. 

Blok do flipchartów to arkusz papieru przeznaczony specjalnie do tablic używanych podczas przeprowadzania prezentacji, szkoleń lub warsztatów. Jest produktem bardzo prostym w użyciu – po zapisaniu każdej ze stron po prostu przerzucasz ją na tył tablicy, odsłaniając niezapisaną kartkę gotową do zapisu.

Papier do flipchartów jest możliwy do użycia poprzez wykonanie perforacji poniżej łączenia kartek. Po zakupie po prostu nałóż arkusz na tablicę, wsuwając go na wyznaczone do tego celu mocowania. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w kartki do flipcharta?

Szkolenia, prezentacje oraz warsztaty przeprowadzane są w każdej z firm. Aby skupić na sobie uwagę odbiorców i sprawić, że wszystkie informacje zawarte w Twoim wystąpieniu zostaną przekazane w efektywny sposób, nie wystarczy posiadać jedynie dobrej erudycji. Kursanci znacznie lepiej przyswajają wiedzę, jeśli informacje zostaną ukazane za pomocą grafik i przelane w czytelnej formie na papier. Flipchart wyposażony w odpowiedni blok papieru daje taką możliwość. 

Co więcej, blok flipchart zwiększa możliwości do integracji między uczestnikami spotkania a prowadzącym. Daje szansę na włączenie kursantów w wiele aktywności – przykładowo mogą podawać swoje przykłady rysując je na tablicy oraz sporządzać na niej notatki. Zaangażowanie podczas szkolenia to łatwy sposób na zwiększenie kreatywności i lepsze przyswajanie wiedzy. 

Bloki do flipcharta nadają się także do prowadzenia lekcji szkolnych. Mogą stanowić dobrą alternatywę dla standardowych tablic. Do zapisu bloków papieru flipcharta wykorzystuje się pisaki, które w przeciwieństwie do kredy nie powodują szkodliwego pyłu oraz zbędnego bałaganu. 

Jaki papier do flipcharta wybrać? 

Kompletując akcesoria niezbędne podczas prowadzenia wystąpień publicznych oraz szkoleń, warto zaopatrzyć się w bloki do flipchartu. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na wysokiej jakości produkty posiadające odpowiednią gramaturę papieru. Najlepsze z nich osiągają 60 - 70g/m2.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz także bloki do flipchartów 50 kartek. Jeśli nie planujesz wykonywania rysunków, a sporządzanie równań, rozwiązaniem okażę się papier w kratkę. Wśród wszystkich modeli bez trudu odnajdziesz też papier w linię, a nawet w zupełności czysty. Znajdziesz tu również szeroki przekrój wymiarów kartek do flipcharta –  wśród wszystkich modeli dostępny jest format 65x100 cm oraz 66x99 cm. Wybierz nasze produkty i przekonaj się, jak proste jest korzystanie z flipcharta – wygodę użytkowania zapewni Ci odpowiedni papier.