Filtruj według

Format
Kolor
Zastosowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 36 elementów

Bruliony

Bruliony – wygoda podczas pracy i nauki. 

Zeszyt brulion to najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny przedmiot spośród wszystkich artykułów papierniczych. Jest wykorzystywany nie tylko w szkołach poprzez uczące się dzieci, ale także wielu dorosłych używa go, aby na co dzień sporządzać przydatne notatki. Bruliony świetnie nadadzą się do wykonywania w nich różnego rodzaju zapisków – zaczynając od krótkich zdań, po tabelki, wykresy i rysunki. Przy wyborze odpowiedniego dla nas brulionu sprawdź jaki format będzie dla Ciebie najlepszy. W swojej ofercie posiadamy zarówno bruliony A4 oraz bruliony A5. A jeśli szukasz brulionu odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, posiadamy zeszyty w twardej oprawie, które skutecznie ochronią kartki przed pognieceniem. 

Jaki rodzaj brulionu wybrać?

Oprócz odpowiedniego formatu i rodzaju oprawy należy zwrócić uwagę na jakość papieru użytego do produkcji brulionu. Bruliony to zeszyty, które poprzez zawieranie w sobie cienkich kartek, nie dają komfortu użytkowania. Istnieje stała obawa o rozerwanie się ich, a ponadto tusz z długopisów lub piór przebija się, co często tworzy plamy na kartkach i powoduje nieład. Rozwiązaniem na tego typu niedogodności są bruliony cenionego producenta, czyli marki Oxford. W swoich produktach zastosowano papier o gramaturze 60g/m2, co przekłada się na zmniejszenie widoczności pisma na odwrocie zapisanej kartki. Ponadto, dzięki zastosowaniu innowacyjnej oprawy wykonanej z polipropylenu, po rozłożeniu brulionu będzie on leżał płasko. 

Dla osób ceniących sobie nowoczesną i elegancką stylistykę nawet w przypadku artykułów papierniczych, polecamy notatniki Notizio. Zostały zaprojektowanie z wykorzystaniem eleganckiego, ciemnoszarego koloru oraz rzucającej się w oczy czerwieni bez wyróżniających się grafik. Wprowadzone przez firmę rozwiązanie polegające na zastosowaniu białych linii na jasnoszarym papierze skutecznie pomoże Twoim oczom nie męczyć się podczas pracy oraz ułatwi pozostaniu w całkowitym skupieniu na aktualnie wykonywanej pracy. Co więcej, dzięki liniom jasnego koloru, zapiski które sporządzisz będą doskonale czytelne. Bruliony A4 dostępne są także w wersji z okładką, do której projektu firma Top 2000 użyła zdjęć z ujęciami najbardziej charakterystycznych i najpiękniejszych miejsc na świecie. Stanowią one urozmaicenie i przyciągają wzrok wielbicieli pięknych fotografii oraz miłośników podróżowania. 

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci