Filtruj według

Format
Kolor
Zastosowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 48 elementów

Bruliony

Bruliony – wygoda podczas pracy i nauki. 

Zeszyt brulion to najpopularniejszy i najbardziej wszechstronny przedmiot spośród wszystkich artykułów papierniczych. Jest wykorzystywany nie tylko w szkołach poprzez uczące się dzieci, ale także wielu dorosłych używa go, aby na co dzień sporządzać przydatne notatki. Bruliony świetnie nadadzą się do wykonywania w nich różnego rodzaju zapisków – zaczynając od krótkich zdań, po tabelki, wykresy i rysunki. Przy wyborze odpowiedniego dla nas brulionu sprawdź jaki format będzie dla Ciebie najlepszy. W swojej ofercie posiadamy zarówno bruliony A4 oraz bruliony A5. A jeśli szukasz brulionu odpornego na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, posiadamy zeszyty w twardej oprawie, które skutecznie ochronią kartki przed pognieceniem. 

Jaki rodzaj brulionu wybrać?

Oprócz odpowiedniego formatu i rodzaju oprawy należy zwrócić uwagę na jakość papieru użytego do produkcji brulionu. Bruliony to zeszyty, które poprzez zawieranie w sobie cienkich kartek, nie dają komfortu użytkowania. Istnieje stała obawa o rozerwanie się ich, a ponadto tusz z długopisów lub piór przebija się, co często tworzy plamy na kartkach i powoduje nieład. Rozwiązaniem na tego typu niedogodności są bruliony cenionego producenta, czyli marki Oxford. W swoich produktach zastosowano papier o gramaturze 60g/m2, co przekłada się na zmniejszenie widoczności pisma na odwrocie zapisanej kartki. Ponadto, dzięki zastosowaniu innowacyjnej oprawy wykonanej z polipropylenu, po rozłożeniu brulionu będzie on leżał płasko. 

Dla osób ceniących sobie nowoczesną i elegancką stylistykę nawet w przypadku artykułów papierniczych, polecamy notatniki Notizio. Zostały zaprojektowanie z wykorzystaniem eleganckiego, ciemnoszarego koloru oraz rzucającej się w oczy czerwieni bez wyróżniających się grafik. Wprowadzone przez firmę rozwiązanie polegające na zastosowaniu białych linii na jasnoszarym papierze skutecznie pomoże Twoim oczom nie męczyć się podczas pracy oraz ułatwi pozostaniu w całkowitym skupieniu na aktualnie wykonywanej pracy. Co więcej, dzięki liniom jasnego koloru, zapiski które sporządzisz będą doskonale czytelne. Bruliony A4 dostępne są także w wersji z okładką, do której projektu firma Top 2000 użyła zdjęć z ujęciami najbardziej charakterystycznych i najpiękniejszych miejsc na świecie. Stanowią one urozmaicenie i przyciągają wzrok wielbicieli pięknych fotografii oraz miłośników podróżowania.