Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 37 elementów

Kolekcja Click & Store


Przechowywanie i archiwizowanie dokumentów wymaga zachowania bezwzględnego porządku. W szczególności w miejscach, w których każdego dnia generuje się wiele nowej dokumentacji, trzeba zadbać o odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni. Prezentowana w naszym sklepie kolekcja Click & Store to propozycja składająca się z różnego rozmiaru pudeł i pudełek, w których można wygodnie przechowywać dokumenty, ale również z łatwością je odnaleźć. Oferowana kolekcja to produkty ładne i estetyczne, które z pewnością dodadzą uroku całemu pomieszczeniu. Doskonale sprawdzą się również w domowym biurze lub pokoju ucznia albo studenta.


Kolekcja Click & Store – najlepszy wybór pudeł i pudełek


Pudła i pojemniki znajdujące się w asortymencie sklepu to doskonała propozycja. Każde z nich przeznaczone jest do przechowywania innych przedmiotów. Pudełka występują w różnych rozmiarach, aby można w nich było trzymać nie tylko dokumenty, ale również materiały biurowe i inne akcesoria. Prezentujemy tradycyjne pojemniki na papiery, pojemniki na czasopisma, pudełka z szufladami oraz przegródkami. Dzięki takim funkcjonalnym rozwiązaniom, jakie oferuje kolekcja Click & Store, można z łatwością zachować porządek w swoim biurze. Gwarantujemy doskonały wybór pojemników i pudełek w wielu różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. W naszym sklepie akcesoria można dopasować do wystroju i designu pomieszczenia.

Jakie produkty można znaleźć w naszej kolekcji Click & Store?


Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi producentami, możemy zaoferować Państwu doskonały wybór wysokiej jakości pojemników i pudełek. Obecnie większość asortymentu sklepu stanowią pojemniki Esselte z kolekcji Click & Store, wśród których można znaleźć:

  • pojemniki na czasopisma,
  • pudła z przegródkami,
  • pojemniki z szufladami.


Cały czas w sklepie pojawiają się kolejne propozycje funkcjonalnych pudełek w najmodniejszych kolorach.

Zachęcamy serdecznie do poznania całego asortymentu tej pięknej kolekcji. Jesteśmy przekonani, że sprawdzi się ona w każdym firmowym biurze, ale będzie też pięknie prezentowała się w domowym gabinecie, czy pokoju uczniowskim. Wszystkie produkty z kolekcji Click & Store wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i solidność. U nas gwarantujemy najlepsze ceny na rynku. Zapraszamy.