Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 80 elementów

Dziurkacze biurowe

Kiedyś dziurkacze stanowiły podstawę wyposażenia biurka zarówno pracownika, jak i ucznia oraz studenta. Dzięki niemu można było robić dziury w kartkach papieru, które później wkładano do specjalnych segregatorów. Z biegiem lat dziurkacze straciły trochę swoją pozycję na rzecz, wykonanych z tworzywa sztucznego, koszulek na dokumenty, które wyposażone są w zrobione wcześniej dziurki ułatwiające włożenie do segregatora, nie zmuszając przy tym do robienia dziur w dokumentach, nierzadko bardzo ważnych dokumentach. Jednak w ostatnim czasie, kiedy zapanowała wszechobecna moda na bycie proekologicznym, co jest oczywiście słusznym wyborem, który bardzo popieramy, koszulki z tworzyw sztucznych przestały być tak powszechnie używane. Dzięki temu dziurkacze do papieru mogły zostać ponownie numerem jeden w swojej kategorii. Zazwyczaj są wykonane z metalu, a nie plastiku, a co ważne nie wymagają korzystania z żadnych innych sprzętów, które miałyby negatywny wpływ na środowisko. 

Charakterystyka dziurkaczy biurowych dostępnych w naszym sklepie.

W ofercie mamy dziurkacze duże oraz w rozmiarze mini, bardzo przydatne podczas podróży. Przedstawiamy dziurkacze na 6 lub 4 dziurki, oraz oczywiście tradycyjne, na dwie. Taka różnorodność sprawia, że możliwe będzie wykonanie dziurek w odpowiednich miejscach, bo każdy segregator lub skoroszyt może mieć inne umiejscowienie haczyków do wpinania. Dziurkacze 6 otworowe sprawdzą się przy niewielkich notatnikach, przy których zazwyczaj mamy 3 haczyki na górze i 3 na dole. Jeśli chodzi o dziurkacze 4 otworowe, to one też zdadzą egzamin przy zeszytach, notatnikach czy pamiętnikach. 

W naszym sklepie dostaniecie Państwo dziurkacze duże na 100 kartek, 70, 50, 25, 12, czy nawet 8. 

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie u nas dziurkacz archiwizacyjny odpowiadający jego potrzebom.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci