Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Szerokość grzbietu
Etykieta grzbietowa
Max. ilość kartek
Mechanizm
Metalowe okucia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 257 elementów

Segregatory dźwigniowe

Segregatory dźwigniowe podstawą uporządkowanego biura.

Mimo, że obecnie wiele z dokumentów, rachunków i umów jest przetwarzanych, a następnie przechowywanych w sposób cyfrowy, wciąż istnieje potrzeba gromadzenia kilku sztuk każdego z pisma, bardzo często z ich załączonymi kopiami. W całym szeregu przypadków przyjęło się, że dopiero pisemna kopia danego dokumentu stanowi jego należyte potwierdzenie. Ludzie na całym świecie zdecydowanie wolą „dostać coś na piśmie”. Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo lub pracujesz w firmie, gdzie na co dzień zmagasz się z koniecznością przechowywania dużej ilości niezbędnych arkuszy papieru, koniecznie sprawdź segregatory z mechanizmem dźwigniowym. 

Dlaczego warto wybrać segregator z mechanizmem dźwigniowym?

W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdziesz wiele rodzajów segregatorów wykonanych w różnych kolorach, począwszy od najbardziej neutralnych, po krzykliwe. Wszystkie posiadają format A4, którego wielkość pozwoli na możliwość komfortowego przenoszenia segregatorów w większych torbach lub teczkach bez obawy o nieestetyczne zgniecenia. Dodatkową ochronę segregatorów dźwigniowych zapewniają okucia umieszczone na dolnych krawędziach produktu. W celu zapewnienia dodatkowej ochrony pokryte zostały folią propylenową o strukturze płótna, toteż nie straszne są im żadne zadrapania. Segregator dźwigniowy jest najczęściej wybieranym typem segregatora, nie tylko na użytek domowy, ale również do biur. Charakteryzuje się możliwością wpięcia dużej ilości koszulek z dokumentami. Co najważniejsze, wykazuje się dużą trwałością. Nawet przy bardzo częstym użytkowaniu nie traci na sile docisku.

Produkcja segregatorów dźwigniowych, a ekologia. 

Na szczególną uwagę zasługuje model Segregator Esselte No.1 Power Vivida posiadający wyróżnik w postaci certyfikatu FCS. Co to oznacza? Do produkcji segregatora dźwigniowego użyto drewna pozyskanego w taki sposób, aby nie naruszyło bogactw biologicznych i struktury lasów. Jest to więc świetny produkt dla wszystkich tych, którzy cenią sobie inicjatywy związane z ekologią.