Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Teczki skoroszytowePrzechowywanie skoroszytów i folderów z papierowymi dokumentami, to podstawa w każdym biurze i zakładzie pracy. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, korzystanie z odpowiednich materiałów biurowych i pomocnych narzędzi, pozwala bezpiecznie przechowywać dokumentację firmową i skutecznie na niej pracować. Oferowane w niniejszej kategorii teczki skoroszytowe są absolutnie podstawowym wyposażeniem w każdym biurze, gdyż pozwalają zapanować nad nieskończonymi stertami papierów o różnych formatach i przeznaczeniach.
Teczki zebrane w poniższej kategorii wyróżnia nie tylko jakość wykonania i zastosowanie trwałych materiałów, ale przede wszystkim ich uniwersalność. Jest to bowiem jeden produkt o wielu zastosowaniach i dzięki możliwości wykorzystania ich do wielu różnych dokumentów – bardzo uniwersalny, a przez to cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.


Nowoczesne materiały i rozwiązania


Proponowane Państwu w naszym sklepie teczki skoroszytowe wykonane są z wysokiej klasy surowców wtórnych i syntetyków, które zapewniają im wyjątkową trwałość. W odróżnieniu od nieco tańszych i klasycznych papierowych bądź tekturowych skoroszytów, oferowane przez nas teczki skoroszytowe są dodatkowe wzmacniane tworzywami sztucznymi – m.in. przy konstrukcji regulowanego grzbietu bądź też plastikowych wąsach gwarantujących większą elastyczność i trwałość.Przykładowe teczki skoroszytowe:  • teczka skoroszytowa Plus niebieska
  • teczka skoroszytowa Plus zielona
  • teczka skoroszytowa Plus kość słoniowa


Co istotne dla wielu prowadzących działalność klientów, są to produkty pochodzące niemalże w całości z recyklingu, więc jest to produkt o podwyższonych walorach ekologicznych i biodegradowalnych. Przygotowane przez nas dla Państwa teczki skoroszytowe nie tylko przetrwają z Państwem wiele lat, ale jednocześnie zagwarantują pełną funkcjonalność.


Decydując się na zakup jednego z proponowanych modeli teczek skoroszytowych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, nie rezygnują Państwo z walorów typowo praktycznych. Wszystkie oferowane w naszym sklepie teczki skoroszytowe z łatwością adaptują się do różnych formatów i mogą przechowywać nawet do 800 kartek. Dzięki temu są bardzo wydajne i pomocne w codziennej pracy.