Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Teczki skoroszytowePrzechowywanie skoroszytów i folderów z papierowymi dokumentami, to podstawa w każdym biurze i zakładzie pracy. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, korzystanie z odpowiednich materiałów biurowych i pomocnych narzędzi, pozwala bezpiecznie przechowywać dokumentację firmową i skutecznie na niej pracować. Oferowane w niniejszej kategorii teczki skoroszytowe są absolutnie podstawowym wyposażeniem w każdym biurze, gdyż pozwalają zapanować nad nieskończonymi stertami papierów o różnych formatach i przeznaczeniach.
Teczki zebrane w poniższej kategorii wyróżnia nie tylko jakość wykonania i zastosowanie trwałych materiałów, ale przede wszystkim ich uniwersalność. Jest to bowiem jeden produkt o wielu zastosowaniach i dzięki możliwości wykorzystania ich do wielu różnych dokumentów – bardzo uniwersalny, a przez to cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów.


Nowoczesne materiały i rozwiązania


Proponowane Państwu w naszym sklepie teczki skoroszytowe wykonane są z wysokiej klasy surowców wtórnych i syntetyków, które zapewniają im wyjątkową trwałość. W odróżnieniu od nieco tańszych i klasycznych papierowych bądź tekturowych skoroszytów, oferowane przez nas teczki skoroszytowe są dodatkowe wzmacniane tworzywami sztucznymi – m.in. przy konstrukcji regulowanego grzbietu bądź też plastikowych wąsach gwarantujących większą elastyczność i trwałość.Przykładowe teczki skoroszytowe:  • teczka skoroszytowa Plus niebieska
  • teczka skoroszytowa Plus zielona
  • teczka skoroszytowa Plus kość słoniowa


Co istotne dla wielu prowadzących działalność klientów, są to produkty pochodzące niemalże w całości z recyklingu, więc jest to produkt o podwyższonych walorach ekologicznych i biodegradowalnych. Przygotowane przez nas dla Państwa teczki skoroszytowe nie tylko przetrwają z Państwem wiele lat, ale jednocześnie zagwarantują pełną funkcjonalność.


Decydując się na zakup jednego z proponowanych modeli teczek skoroszytowych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu, nie rezygnują Państwo z walorów typowo praktycznych. Wszystkie oferowane w naszym sklepie teczki skoroszytowe z łatwością adaptują się do różnych formatów i mogą przechowywać nawet do 800 kartek. Dzięki temu są bardzo wydajne i pomocne w codziennej pracy.

 

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci