Filtruj według

Kolor
Strefa ergonomiczna
Certyfikat FIRA
Regulacja kąta nachylenia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Podpórki pod plecy

Podpórki pod plecy – w trosce o Twoją dobrą postawę. 

Pracując wiele godzin w pozycji siedzącej narażamy nasze plecy na dyskomfort, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym. Do uzyskania niechcianych dolegliwości prowadzi nadmierne garbienie się oraz pochylanie. Jednak ciężko jest, aby utrzymać nienaganną pozycję ciała podczas ośmiogodzinnego dnia w biurze. Aby pomóc swoim plecom wytrwać dłuższy czas w odpowiedniej postawie, użyj specjalnie stworzonego do tego celu oparcia. Dzięki niemu skutecznie zabezpieczysz się przed wadami kręgosłupa. Sprawdź podpórki na plecy na krzesło biurowe oraz podkładki lędźwiowe.  

Profesjonalne podpórki pod plecy – wygoda i troska o kręgosłup. 

Ergonomiczne podpórki pod plecy to niezwykle przydatne akcesoria, które wyprodukowane zostały w formie stabilnej nakładki na fotel biurowy. Najczęściej wykonane są ze specjalnej pianki, która łatwo dostosowuje się do kształtu pleców jej użytkowników lub z równie elastycznego materiału siatkowego. Cechują się prostym montażem polegającym jedynie na umieszczeniu ich w odpowiednim miejscu przy fotelu, a następnie mocnym zamknięciu pasków mocujących. Dla szczególnej ochrony odcinka lędźwiowego, który tym bardziej jest narażany na ból, im bardziej nasza postawa pozostaje pochylona, zalecamy poduszki lędźwiowe na fotel. 

Podpórki ortopedyczne pod plecy jako ochrona kręgosłupa i gwarancja komfortu podczas pracy.  

Oferujemy podpórki pod plecy na krzesło biurowe oraz podpórki lędźwiowe wysokiej jakości wyprodukowane z zachowaniem najwyższych standardów. Proponowane przez nas modele posiadają certyfikat organizacji FIRA, który oznacza całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania produktu oraz wysoką wytrzymałość w trakcie standardowego użytkowania oraz ewentualnego wykorzystania niezgodnie z przeznaczeniem. Dodatkowo, w naszych produktach odnajdziesz szereg użytecznych rozwiązań. Podpórki pod plecy na fotel biurowy wykonane z siatki, zawierają system napinający Tri-Tensioning pozwalający na zamocowanie ich na każdym rodzaju oparcia, bez względu na strukturę materiału, z którego zostało wykonane. Po pierwszym założeniu, nie będzie istniała potrzeba ponownej regulacji. Na szczególną uwagę zasługują profesjonalne podpórki pod plecy Microban Fellowes, które obecnie stanowią najbardziej zaawansowane rozwiązanie dostępne na rynku. Swoje nazewnictwo zawdzięczają użyciu powłoki antybakteryjnej, która skutecznie zwalcza bakterie będące przyczyną odbarwień oraz nieprzyjemnego zapachu. Zawierają także potrójne mocowanie gwarantujące stabilność oraz brak przesuwania się podpórki po powierzchni krzesła.