Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość
Długość
Zastosowanie
Kształt
Rozmiar etykiety (mm)
Etykiet/arkusz
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
Typ drukarki
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 49 elementów

Papier wizytówkowy na zaproszenia

Papier ozdobny – inwestycja w dobry wizerunek w oczach klientów. 

Drukując zaproszenia lub dyplomy warto zadbać o ich elegancki i wyróżniający się wygląd – aby go uzyskać wykorzystaj papier dekoracyjny. Nie są to zwyczajne dokumenty, lecz eleganckie pisma wręczane z okazji ważnych wydarzeń. Zostaną wraz ze swoimi właścicielami na lata – często przechowywane jako pamiątki. Warto więc zachować należytą estetykę, aby obdarowana nimi osoba poczuła się doceniona. 

Dobrej jakości papier ozdobny do druku przyczyni się do kreowania profesjonalnego wizerunku Twojej marki. Stworzone przy jego pomocy wizytówki zaprezentują się w oczach przyszłego klienta dużo bardziej efektownie, niż te wykonane ze zwykłego, białego papieru i z pewnością będą doskonale świadczyć o ich właścicielu. W przypadku, gdy prowadzisz restaurację zadbaj, aby papier ozdobny został użyty do wykonania menu. Tym zabiegiem z pewnością umilisz gościom jego przeglądanie. 

Papier wizytówkowy –  sposób na eleganckie wizytówki… i nie tylko. 

Papier ozdobny A4 wykorzystywany jest podczas wykonywania wielu prac poligraficznych. Dzięki swojemu eleganckiemu wykończeniu, szerokie grono osób wykorzystuje zarówno ten rodzaj papieru, jak i karton ozdobny do sporządzania wizytówek, zaproszeń. Cieszy się on dużą popularnością wszędzie tam, gdzie zależy nam nie tylko na względach estetycznych, ale także aby dany arkusz trzymał sztywną formę i nie ulegał przypadkowym zagnieceniom. Ze względu na trwałość i stabilność oraz piękny wygląd, używany jest scrapbookingu i innych technikach rękodzielniczych. Papier ten posiada także swoją odmianę – jest to papier fakturyzowany przydatny do prac plastycznych. 

Papier na zaproszenia i do wizytówek – ekonomiczne rozwiązanie i wysoka jakość. 

Planując ważne wydarzenie, na które chcesz wręczyć zaproszenia wykonane ręcznie, zaopatrz się w oferowany przez nas papier do zaproszeń. Posiadamy najwyższej jakości produkty, które jednocześnie zachowują doskonałą cenę. 

Papier wizytówkowy A4 posiada wystarczającą ilość miejsca do wydruku aż 10 wizytówek na raz. Dzięki niemu nie ma potrzeby oczekiwania na gotowy produkt z drukarni. W razie ich braku, jesteś w stanie dodrukować odpowiadającą Ci ilość w zaledwie kilka chwil. 

Karton ozdobny A4 dostępny jest w neutralnych, minimalistycznych odcieniach sprawdzających się w każdym przypadku. Nie ma znaczenia, czy planujesz wykonać zaproszenia lub dyplomy – gwarantujemy ich elegancki efekt końcowy. Jeśli zależy Ci na wyróżniającym się wykończeniu, użyj wersji z połyskiem lub w kwiatowe wzory.