Filtruj według

Format
Kolor
Materiał
Wymiar zewnętrzny
Wymiar wewnętrzny
Wymiary
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 55 elementów

Pojemniki na dokumenty

Pojemniki na dokumenty – wygoda w organizacji biurka. 

Pracując wiele godzin przy biurku doskonale wiesz jak istotną kwestią jest utrzymanie go w odpowiedniej czystości. Bałagan w dokumentach i brak ich segregacji może doprowadzić do niepotrzebnego chaosu w pracy, co bez wątpienia przełoży się na zmniejszenie Twojej efektywności. Niezwykle ważne jest także, aby niezbędna dokumentacja przechowywana była w zasięgu ręki. Łatwy dostęp do potrzebnych pism zdecydowanie skróci czas pracy nad poszczególnymi projektami. W sytuacji, gdy dane zadanie wymagało będzie natychmiastowego rozwiązania, w kilka sekund odnajdziesz niezbędniki do pracy nad nim, bez długiego czasu poświęconego na ich odszukanie. 

Jeśli chcesz wprowadzić porządek w swoim miejscu pracy, sprawdź pojemniki na dokumenty A4 dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Wybierz spośród szerokiej oferty – dostępne są nie tylko pojemniki klasyczne, ale także różne inne rodzaje pojemników, między innymi pojemniki składane, ścienne lub w wersji z szufladami. Z pewnością dobierzesz jeden z nich do swoich potrzeb. 

Plastikowe pojemniki na dokumenty – wysoka jakość i ich funkcjonalna budowa. 

Pojemniki biurowe na dokumenty to wykonane najczęściej z wytrzymałego tworzywa sztucznego akcesoria biurowe pomagające zorganizować zalegający na biurku stos kartek papieru. Na rynku dostępne są w różnych rozmiarach, jednak najczęściej wybieranym jest A4, który odpowiada formatowi pism tworzonych w biurach. Swoją funkcjonalność uzyskują dzięki swojemu kształtowi, który polega na stworzeniu niskiego grzbietu ułatwiającego identyfikację przechowywanej zawartości. Ich kolorystyka tworzona jest w oparciu o odcienie zarówno minimalistyczne i eleganckie, które świetnie wpasowują się w stylistykę biurową, ale także jaskrawe barwy, takie jak czerwień, żółć lub zieleń. W przypadku, gdy Twoja firma prezentuje klientom ofertę w postaci katalogów, wiele z dostępnych modeli pojemników świetnie sprawdzi się do ich organizacji i ułożenia w widocznym miejscu. Bez trudu można do nich sięgnąć i przejrzeć zawartość. 

Pojemniki na czasopisma oraz dokumenty – niezbędne pisma w zasięgu ręki. 

Oferujemy szeroki wybór pojemników plastikowych na dokumenty, których bez trudu można użyć także do przechowywania czasopism. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać pojemnik na dokumenty A4 plastikowy lub metalowy w formie siateczki powlekanej lakierem. Istnieje możliwość zakupu nie tylko pojemnika pionowego, ale także w formie półek na dokumenty, które pozwalają na niezwykłe łatwe wysunięcie dokumentów ze środka. W celu jeszcze lepszej organizacji, zamieść krótki opis zawartości na froncie pojemnika w specjalnej do tego celu przygotowanej etykiecie.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci