Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Materiał
Wymiar zewnętrzny
Wymiar wewnętrzny
Wymiary
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 114 elementów

Pojemniki na dokumenty

Pojemniki na dokumenty – wygoda w organizacji biurka. 

Pracując wiele godzin przy biurku doskonale wiesz jak istotną kwestią jest utrzymanie go w odpowiedniej czystości. Bałagan w dokumentach i brak ich segregacji może doprowadzić do niepotrzebnego chaosu w pracy, co bez wątpienia przełoży się na zmniejszenie Twojej efektywności. Niezwykle ważne jest także, aby niezbędna dokumentacja przechowywana była w zasięgu ręki. Łatwy dostęp do potrzebnych pism zdecydowanie skróci czas pracy nad poszczególnymi projektami. W sytuacji, gdy dane zadanie wymagało będzie natychmiastowego rozwiązania, w kilka sekund odnajdziesz niezbędniki do pracy nad nim, bez długiego czasu poświęconego na ich odszukanie. 

Jeśli chcesz wprowadzić porządek w swoim miejscu pracy, sprawdź pojemniki na dokumenty A4 dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. Wybierz spośród szerokiej oferty – dostępne są nie tylko pojemniki klasyczne, ale także różne inne rodzaje pojemników, między innymi pojemniki składane, ścienne lub w wersji z szufladami. Z pewnością dobierzesz jeden z nich do swoich potrzeb. 

Plastikowe pojemniki na dokumenty – wysoka jakość i ich funkcjonalna budowa. 

Pojemniki biurowe na dokumenty to wykonane najczęściej z wytrzymałego tworzywa sztucznego akcesoria biurowe pomagające zorganizować zalegający na biurku stos kartek papieru. Na rynku dostępne są w różnych rozmiarach, jednak najczęściej wybieranym jest A4, który odpowiada formatowi pism tworzonych w biurach. Swoją funkcjonalność uzyskują dzięki swojemu kształtowi, który polega na stworzeniu niskiego grzbietu ułatwiającego identyfikację przechowywanej zawartości. Ich kolorystyka tworzona jest w oparciu o odcienie zarówno minimalistyczne i eleganckie, które świetnie wpasowują się w stylistykę biurową, ale także jaskrawe barwy, takie jak czerwień, żółć lub zieleń. W przypadku, gdy Twoja firma prezentuje klientom ofertę w postaci katalogów, wiele z dostępnych modeli pojemników świetnie sprawdzi się do ich organizacji i ułożenia w widocznym miejscu. Bez trudu można do nich sięgnąć i przejrzeć zawartość. 

Pojemniki na czasopisma oraz dokumenty – niezbędne pisma w zasięgu ręki. 

Oferujemy szeroki wybór pojemników plastikowych na dokumenty, których bez trudu można użyć także do przechowywania czasopism. W zależności od Twoich preferencji możesz wybrać pojemnik na dokumenty A4 plastikowy lub metalowy w formie siateczki powlekanej lakierem. Istnieje możliwość zakupu nie tylko pojemnika pionowego, ale także w formie półek na dokumenty, które pozwalają na niezwykłe łatwe wysunięcie dokumentów ze środka. W celu jeszcze lepszej organizacji, zamieść krótki opis zawartości na froncie pojemnika w specjalnej do tego celu przygotowanej etykiecie.