Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 42 elementów

Gumki do mazania

Gumki do mazania – dla rysowników i do użytku na co dzień

Gumki do mazania są jednymi z najbardziej znanych i najczęściej wykorzystywanych akcesoriów biurowych. Używane są do szybkiej korekty przypadkowych błędów, które powstały podczas wykonywania zapisków lub szkiców.

Obecne gumki do zmazywania zostały urozmaicone poprzez produkcję w formie ciekawych kształtów przypominających zwierzęta lub serca. Co więcej, barwione są na żywe kolory, które przykuwają wzrok nabywców. Często, ku uciesze dzieci, przypominają popularne postacie z bajek, toteż są świetnym akcesorium umilającym czas podczas wykonywania prac domowych. 

Producenci gumek do mazania wciąż prześcigają się w tworzeniu jak najbardziej kreatywnych projektów, jednak niezmiennym faworytem od lat pozostaje biała gumka do ścierania pozbawiona logotypów i wzorów. To klasyka, którą szerokie grono uczniów i studentów wciąż używa podczas zajęć i nauki. 

Gumki do długopisu – nowoczesne rozwiązanie wśród gumek do mazania

Na przestrzeni lat format standardowej gumki mocno się zmienił i wprowadzone zostały pewne innowacje. Gumki do ścierania nie służą już tylko do użytku wraz z ołówkiem, ale także doskonale poradzą sobie z atramentem. Gumki do ścierania długopisu zostały podzielone na dwie części – pierwsza z nich odpowiada za ślady wykonane ołówkiem, a druga właśnie za atrament. Zostały wykonane z wysokiej jakości włókna, które sunie po atramencie z lekkością, nie powodując przy tym powstania uszkodzeń na papierze. 

Jakie gumki do ścierania oferujemy?

Nasza oferta zawiera każdy rodzaj gumek, jaki tylko potrzebujesz do nauki oraz pracy. Proponujemy Państwu klasyczne białe gumki do mazania, które wraz z upływem czasu nie twardnieją, stwarzając na swojej powierzchni pęknięć. Są wyjątkowo miękkie i nie wymagają dociskania do papieru, które mogłoby wyrządzić niepotrzebne naruszenia. 

Do wykonywania projektów architektonicznych i map polecamy specjalnie do tego celu stworzone gumki kreślarskie. To wyjątkowy rodzaj gumek przeznaczony do użytku na delikatnym rodzaju papieru. Posiadają wyjątkowo wyprofilowane brzegi umożliwiające precyzyjne dotarcie do nawet najdrobniejszych linii stworzonych za pomocą ołówka lub długopisu. 

Dla najmłodszych polecamy okrągłe gumki do ścierania w żółtej barwie, przedstawiające uśmiechnięte miny. Z pewnością spodobają się nie tylko najmłodszym, ale także umilą pracę wszystkim dorosłym ceniącym sobie poczucie humoru oraz zabawne gadżety. 

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jakie gumki do długopisu i ołówka dla Ciebie przygotowaliśmy.