Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj indeksu
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 50 elementów

Przekładki kartonowe do segregatorów


Segregatory są dzisiaj spotykane w każdym biurze i miejscu pracy, ale zachowanie w nich porządku nie zawsze jest czymś oczywistym. Tymczasem spędzanie wielu minut na bezsensownym poszukiwaniu określonego dokumentu w nieoznakowanej stercie dokumentów wpiętych chaotycznie do segregatora – jest zwykłym marnotrawieniem czasu. Marnotrawieniem, któremu można szybko i skutecznie zapobiec, regularnie i systematycznie sięgając po przekładki kartonowe do segregatorów i odpowiednio oddzielając od siebie kolejne sprawy – czy to tematyką, konkretną datą realizacji czy konkretnymi personaliami osób, których sprawy dotyczą.

Rozwiązanie oryginalne i uniwersalne


Oryginalność i zarazem uniwersalność takich przekładek sprawia, że mogą one służyć w zasadzie do dowolnego rozdzielania dokumentów oraz opisywania w czytelny sposób, czego dotyczą konkretne kolejne przedziały i kategorie dokumentów zgromadzonych w segregatorze. Tylko i wyłącznie nawyki praktyczne pracownika obsługującego dane dokumenty lub konkretny regulamin postępowania z dokumentacją w firmie sprawiają, że konkretne przekładki kartonowe do segregatorów wykorzystywane są w ten czy inny sposób.

Producenci dbają o to, aby ich zastosowanie było możliwie jak najbardziej szerokie, o czym świadczy chociażby pełna dowolność ich oznakowania – każdy proponowany Państwu poniżej model przekładek nadaje się do własnoręcznego opisania według potrzeb czy zwyczajów panujących w danej firmie. Szczególnie często wybierane przez Państwa modele w tej kategorii, to m.in.:

  • przekładki kartonowe indeksujące kolorowe 1/3
  • przekładki kartonowe A4
  • przekładki kartonowe Mylar Maxi A4 Esselte

Produkt gotowy do użycia


Oczywiście niektórzy producenci proponują konkretny sposób systematyzacji dokumentów w najpopularniejszy sposób, jak chociażby alfabetycznie (zakres A-Z) bądź dniami kalendarzowymi (1-31). Zawsze jednak w takich sytuacjach producenci pozostawiają nadal pole tekstowe, do dowolnej personalizacji i indywidualizacji zgodnie z przeznaczeniem segregatora bądź charakterem dokumentacji. Ta dowolność sprawia, że oferowane w naszym sklepie przekładki kartonowe do segregatorów mogą być przez Państwa dowolnie zaadaptowane w zależności od potrzeb komórki organizacyjnej czy charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą w tej kategorii, gdyż na przestrzeni lat zgromadziliśmy w tym miejscu wiele rozmaitych rozwiązań i propozycji.