Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj indeksu
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Przekładki kartonowe do segregatorów


Segregatory są dzisiaj spotykane w każdym biurze i miejscu pracy, ale zachowanie w nich porządku nie zawsze jest czymś oczywistym. Tymczasem spędzanie wielu minut na bezsensownym poszukiwaniu określonego dokumentu w nieoznakowanej stercie dokumentów wpiętych chaotycznie do segregatora – jest zwykłym marnotrawieniem czasu. Marnotrawieniem, któremu można szybko i skutecznie zapobiec, regularnie i systematycznie sięgając po przekładki kartonowe do segregatorów i odpowiednio oddzielając od siebie kolejne sprawy – czy to tematyką, konkretną datą realizacji czy konkretnymi personaliami osób, których sprawy dotyczą.

Rozwiązanie oryginalne i uniwersalne


Oryginalność i zarazem uniwersalność takich przekładek sprawia, że mogą one służyć w zasadzie do dowolnego rozdzielania dokumentów oraz opisywania w czytelny sposób, czego dotyczą konkretne kolejne przedziały i kategorie dokumentów zgromadzonych w segregatorze. Tylko i wyłącznie nawyki praktyczne pracownika obsługującego dane dokumenty lub konkretny regulamin postępowania z dokumentacją w firmie sprawiają, że konkretne przekładki kartonowe do segregatorów wykorzystywane są w ten czy inny sposób.

Producenci dbają o to, aby ich zastosowanie było możliwie jak najbardziej szerokie, o czym świadczy chociażby pełna dowolność ich oznakowania – każdy proponowany Państwu poniżej model przekładek nadaje się do własnoręcznego opisania według potrzeb czy zwyczajów panujących w danej firmie. Szczególnie często wybierane przez Państwa modele w tej kategorii, to m.in.:

  • przekładki kartonowe indeksujące kolorowe 1/3
  • przekładki kartonowe A4
  • przekładki kartonowe Mylar Maxi A4 Esselte

Produkt gotowy do użycia


Oczywiście niektórzy producenci proponują konkretny sposób systematyzacji dokumentów w najpopularniejszy sposób, jak chociażby alfabetycznie (zakres A-Z) bądź dniami kalendarzowymi (1-31). Zawsze jednak w takich sytuacjach producenci pozostawiają nadal pole tekstowe, do dowolnej personalizacji i indywidualizacji zgodnie z przeznaczeniem segregatora bądź charakterem dokumentacji. Ta dowolność sprawia, że oferowane w naszym sklepie przekładki kartonowe do segregatorów mogą być przez Państwa dowolnie zaadaptowane w zależności od potrzeb komórki organizacyjnej czy charakteru prowadzonej działalności gospodarczej. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą w tej kategorii, gdyż na przestrzeni lat zgromadziliśmy w tym miejscu wiele rozmaitych rozwiązań i propozycji.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci