Filtruj według

Kolor
Antypoślizgowa podstawa
Elektryczny
Uchwyt gumowy
Wskaźnik zużycia zszywek
Zintegrowany rozszywacz
Blokada położenia dźwigni
Ilość zszywanych kartek
Rodzaj zszywek
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 201 elementów

Zszywacze biurowe

Niezastąpione w biurze zszywacze do papieru.

Zszywacz to niezastąpione narzędzie w każdym biurze, firmie i domu, a także w szkole. Pozwala na szybkie i niezawodne spięcie kilku, lub nawet kilkudziesięciu kartek papieru w jeden plik. Przyda się nauczycielom, studentom, urzędnikom, ekonomistom, informatykom, lekarzom, pośrednikom nieruchomości i właścicielom firm – słowem – wszystkim, którzy w swojej pracy mają jakikolwiek kontakt z dokumentami, fakturami, czy drukowanymi informacjami. Zszywacze poza najbardziej tradycyjnymi, czyli tymi do papieru, oferowane się również w innych wersjach, służących do zszywania zupełnie innych rzeczy, przyjrzyjmy się bliżej.

 

Charakterystyka nowoczesnych zszywaczy.

Obecnie zszywacze biurowe konstruowane są w ten sposób, aby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z nich. Jak wszyscy wiemy, z tego sprzętu korzysta się wiele razy w ciągu każdego dnia, dlatego warto, aby był ergonomiczny i łatwy w obsłudze, a do tego niezawodny, trwały i wytrzymały.

Na rynku i w naszym sklepie można kupić zszywacz elektryczny, który nie wymaga użycia jakiejkolwiek siły, aby spiąć dokumenty. Jest bardzo intuicyjny i sam wykonuje pracę. Takie zszywacze automatyczne będą znaczącą pomocą, jeśli mamy bardzo wiele dokumentów do spięcia, bo wbrew pozorom, mechaniczne ściskanie jest dla ręki męczące.

Oprócz tego mamy zszywacze długoramienne – idealnie sprawdzą się podczas spinania dużych kartek, zwłaszcza, jeżeli zależy nam na dokładnym i precyzyjnym połączeniu.

Kolejnym przykładem nowoczesnego sprzętu, i to na dodatek wspierającego nasze dążenia do ekologicznego życia, są zszywacze bezzszywkowe, których działanie opiera się na określonym sposobie zginania kawałków papieru, w celu ich trwałego i mocnego połączenia. To świetne rozwiązanie, które – mamy nadzieję – będzie zyskiwało na popularności.

Ostatnim rodzajem tych urządzeń, jakie oferujemy w naszym sklepie są zszywacze tapicerskie.

Zapraszamy do skorzystania z bardzo szerokiej gamy zszywaczy biurowych dużych i małych, mechanicznych i automatycznych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.