Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 105 elementów

Zszywacze biurowe

Niezastąpione w biurze zszywacze do papieru.

Zszywacz to niezastąpione narzędzie w każdym biurze, firmie i domu, a także w szkole. Pozwala na szybkie i niezawodne spięcie kilku, lub nawet kilkudziesięciu kartek papieru w jeden plik. Przyda się nauczycielom, studentom, urzędnikom, ekonomistom, informatykom, lekarzom, pośrednikom nieruchomości i właścicielom firm – słowem – wszystkim, którzy w swojej pracy mają jakikolwiek kontakt z dokumentami, fakturami, czy drukowanymi informacjami. Zszywacze poza najbardziej tradycyjnymi, czyli tymi do papieru, oferowane się również w innych wersjach, służących do zszywania zupełnie innych rzeczy, przyjrzyjmy się bliżej.

 

Charakterystyka nowoczesnych zszywaczy.

Obecnie zszywacze biurowe konstruowane są w ten sposób, aby jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z nich. Jak wszyscy wiemy, z tego sprzętu korzysta się wiele razy w ciągu każdego dnia, dlatego warto, aby był ergonomiczny i łatwy w obsłudze, a do tego niezawodny, trwały i wytrzymały.

Na rynku i w naszym sklepie można kupić zszywacz elektryczny, który nie wymaga użycia jakiejkolwiek siły, aby spiąć dokumenty. Jest bardzo intuicyjny i sam wykonuje pracę. Takie zszywacze automatyczne będą znaczącą pomocą, jeśli mamy bardzo wiele dokumentów do spięcia, bo wbrew pozorom, mechaniczne ściskanie jest dla ręki męczące.

Oprócz tego mamy zszywacze długoramienne – idealnie sprawdzą się podczas spinania dużych kartek, zwłaszcza, jeżeli zależy nam na dokładnym i precyzyjnym połączeniu.

Kolejnym przykładem nowoczesnego sprzętu, i to na dodatek wspierającego nasze dążenia do ekologicznego życia, są zszywacze bezzszywkowe, których działanie opiera się na określonym sposobie zginania kawałków papieru, w celu ich trwałego i mocnego połączenia. To świetne rozwiązanie, które – mamy nadzieję – będzie zyskiwało na popularności.

Ostatnim rodzajem tych urządzeń, jakie oferujemy w naszym sklepie są zszywacze tapicerskie.

Zapraszamy do skorzystania z bardzo szerokiej gamy zszywaczy biurowych dużych i małych, mechanicznych i automatycznych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci