Filtruj według

Kolor
Wymiary
Typ
Strefa ergonomiczna
Urządzenie
Certyfikat FIRA
Ochrona antybakteryjna Microban
Regulacja kąta nachylenia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 48 elementów

Podkładki pod mysz i nadgarstki


Czy to w firmie czy w domu - zawsze komfort i ergonomia pracy powinny być na pierwszym miejscu. Częścią tego ważnego aspektu pracy są niewątpliwie podkładki pod mysz i nadgarstek. Każde stanowisko pracy przy komputerze powinno wyposażone być w taką właśnie podkładkę.

Dobra podkładka pod mysz


Oferowane w naszym sklepie podkładki pod mysz i nadgarstek odznaczają się wysoką jakości wykonania oraz perfekcyjną ergonomią. Podkładki usprawniają krążenie w naszych rękach a ich kształt zmienia się pod wpływem siły nacisku ręki i ciepła ciała. Dzięki najlepszej klasy materiałom każda podkładka zapewnia doskonałą jakość odwzorowania ruchu myszki optycznej, a antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwania się podkładki po blacie. Taka podkładka pod mysz sprawdzi się w każdym biurze i miejscu pracy.

Jakie podkładki pod mysz i nadgarstek znajdziesz są u nas?


Oferujemy podkładki o różnych rozmiarach i kolorach dzięki czemu możesz je dopasować do swoich potrzeb oraz wielkości biurka. Znajdziesz u nas głównie podkładki Fellowes - globalnego producenta rozwiązań do biura.

Wysoka jakość i odpowiednie ceny


Wszystkie podkładki pod mysz i nadgarstek dostępne w naszym sklepie to produkty doskonałej jakości. Jako specjaliści od artykułów biurowych możemy z pewnością stwierdzić że rozwiązanie w postaci podkładek pod mysz i nadgarstek to jedne z najważniejszych przedmiotów potrzebnych na Twoim biurku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podkładek pod mysz, które przydają się w każdej firmie i domu.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci