Filtruj według

Kolor
Wymiary
Typ
Strefa ergonomiczna
Urządzenie
Certyfikat FIRA
Ochrona antybakteryjna Microban
Regulacja kąta nachylenia
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 49 elementów

Podkładki pod mysz i nadgarstki


Czy to w firmie czy w domu - zawsze komfort i ergonomia pracy powinny być na pierwszym miejscu. Częścią tego ważnego aspektu pracy są niewątpliwie podkładki pod mysz i nadgarstek. Każde stanowisko pracy przy komputerze powinno wyposażone być w taką właśnie podkładkę.

Dobra podkładka pod mysz


Oferowane w naszym sklepie podkładki pod mysz i nadgarstek odznaczają się wysoką jakości wykonania oraz perfekcyjną ergonomią. Podkładki usprawniają krążenie w naszych rękach a ich kształt zmienia się pod wpływem siły nacisku ręki i ciepła ciała. Dzięki najlepszej klasy materiałom każda podkładka zapewnia doskonałą jakość odwzorowania ruchu myszki optycznej, a antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwania się podkładki po blacie. Taka podkładka pod mysz sprawdzi się w każdym biurze i miejscu pracy.

Jakie podkładki pod mysz i nadgarstek znajdziesz są u nas?


Oferujemy podkładki o różnych rozmiarach i kolorach dzięki czemu możesz je dopasować do swoich potrzeb oraz wielkości biurka. Znajdziesz u nas głównie podkładki Fellowes - globalnego producenta rozwiązań do biura.

Wysoka jakość i odpowiednie ceny


Wszystkie podkładki pod mysz i nadgarstek dostępne w naszym sklepie to produkty doskonałej jakości. Jako specjaliści od artykułów biurowych możemy z pewnością stwierdzić że rozwiązanie w postaci podkładek pod mysz i nadgarstek to jedne z najważniejszych przedmiotów potrzebnych na Twoim biurku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą podkładek pod mysz, które przydają się w każdej firmie i domu.