Pokazuje 1 - 25 z 36 elementów

Skoroszyty

Akcesoria ułatwiające pracę z dokumentami to absolutna podstawa w każdym biurze i w każdej firmie. Warto zadbać o to, aby dokumentacja była zawsze uporządkowana, ułożona w sposób chronologiczny i przede wszystkim bezpieczna przed działaniem czynników zewnętrznych. Doskonałym narzędziem jest zwykły skoroszyt wykonany z tworzywa PCV, który spełnia wszystkie warunki, a przede wszystkim ułatwia w znacznym stopniu korzystanie z dokumentów.

Wysokiej jakości skoroszyty biurowe

Skoroszyt to podstawowa forma przechowywania dokumentów w każdym biurze. Dzięki bocznej perforacji można go z powodzeniem umieścić w każdym segregatorze o dowolnej szerokości ringach. W środku znajduje się blaszka z wąsem, dzięki którym dokumenty można wpinać z łatwością. W zależności od rozmiaru i długości wąsów, skoroszyty różnią się swoją pojemnością. W naszym sklepie można liczyć na bardzo szeroki wybór różnych skoroszytów sprawdzających się w pracy biurowej, ale również w domu. W skoroszytach można przecież przechowywać domowe rachunki, ważne dokumenty księgowe i inne.

Jakie skoroszyty znajdują się w ofercie naszej hurtowni?

Stale poszerzamy nasz asortyment akcesoriów ułatwiających przechowywanie i archiwizację dokumentów, dlatego warto do nas zaglądać, aby znaleźć odpowiednie skoroszyty dla siebie.

Praktyczne i bezpieczne rozwiązanie

Skoroszyt to rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie dokumentów przed zalaniem, zabrudzeniem, czy pognieceniem. Przednia folia jest całkowicie przezroczysta, dzięki czemu od razu widoczne są dokumenty znajdujące się w środku. Tylna okładka jest kolorowa, dzięki czemu określony rodzaj dokumentów można przechowywać w skoroszytach w danym kolorze. Każdy skoroszyt posiada również wymienny papierowy pasek do opisu. Solidne wykonanie sprawia, że ze skoroszytów można korzystać wielokrotnie.

Wygoda podczas korzystania z dokumentów

Skoroszyty są bardzo chętnie wybierane przez właścicieli firm, ponieważ można z nich korzystać wygodnie i bezpiecznie. Bardzo łatwe jest również archiwizowanie dokumentów, które znajdowały się w takim skoroszycie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych skoroszytów biurowych. Zapewniamy najwyższą jakość, jak również doskonałe warunki cenowe. Zapraszamy do zrobienia zakupów!