Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Rodzaj
Długość
Pojemność
Możliwość wpięcia do segregatora
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 110 elementów

Skoroszyty

Skoroszyty – pomoc w segregacji dokumentów.

Skoroszyty biurowe to podstawa odpowiedniej organizacji dokumentów. Pomagają skutecznie opanować chaos istniejący wśród posiadanych pism i posegregować je ze względu na ich przeznaczenie. W skutecznej kontroli przechowywanej zawartości, bez wątpienia pomogą skoroszyty na koszulki. Ich przezroczysta forma umożliwi stały podgląd dokumentacji, co w dużym stopniu przełoży się na ilość czasu, jaki będziesz musiał przeznaczyć na odszukanie konkretnego wydruku.

Skoroszyty do segregatora to doskonałe rozwiązanie pozwalające na zgromadzenie dużej liczby dokumentacji w jednym miejscu. Planujesz zebrać wszystkie swoje rachunki lub umowy, aby nie martwić się o ich zagubienie? Skoroszyty z perforacją pozwolą Ci na umieszczenie w segregatorze nawet kilkudziesięciu koszulek, bez konieczności wykonywania otworów w kartkach. Ponadto, skoroszyty wpinane umożliwiają szybką reorganizację zawartości.  

Wysokiej jakości skoroszyty A4. Dlaczego warto wykorzystać je w swoim biurze? 

Z pewnością przekonałeś się już, w jak dużym stopniu zachowanie porządku w posiadanej dokumentacji wpływa na efektywność Twojej pracy. O wiele łatwiej oraz szybciej dopniesz na ostatni guzik swoje obowiązki, jeśli pisma potrzebne do ich wykonania przechowywane będą w odpowiednim porządku. Możesz zorganizować je, układając w sposób tematyczny lub chronologiczny. Brak zdezorganizowanego stosu kartek niezwykle przyczyni się do zwiększenia poziomu skupienia. 

Na rynku bez trudu odnajdziesz również skoroszyt typu teczka. Jako pierwszą z kilku posiadanych przez nią zalet, należy wymienić użycie do jej produkcji twardszego rodzaju materiału. Dzięki temu, oferuje większa ochronę przechowywanych arkuszy papierów. Co więcej, w porównaniu do segregatorów, skoroszyty twarde są w stanie pomieścić zdecydowanie większą ilość kartek, przy jednoczesnym zachowaniu poręcznych gabarytów. 

Skoroszyty na dokumenty – funkcjonalny sposób na organizację dokumentacji. 

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wybór produktów dostosowanych do Twoich potrzeb. Znajdziesz w nim skoroszyty tradycyjne z okładką miękką i twardą oraz skoroszyty z metalowymi wąsami.

Skoroszyt A4 dostępny jest w wielu wyróżniających się kolorach – bez trudu odnajdziesz go więc pośród pozostałych artykułów biurowych z neutralnych odcieniach. Produkty o zaokrąglonych rogach wykonane są z folii PVC, co gwarantuje im wysoką wytrzymałość oraz ochronę zawartości przed przypadkowym zalaniem kawą lub herbatą stojącą na biurku. Zostały wyposażone w pasek wykonany z papieru, który posłużyć może do opisania tego, co znajduje się w przezroczystych koszulkach. Producent umożliwił jego niezwykle proste wysuwanie, stwarzając dwa wycięcia w górnej oraz dolnej części produktu. 

Przechowywanie faktur, umów lub zaświadczeń nigdy nie było tak proste. Dzięki skoroszytom na dokumenty możesz w ekonomiczny sposób zorganizować swoje biuro lub domowy gabinet. O ich funkcjonalności świadczy nie tylko prosta forma wykonana z wytrzymałych materiałów, ale także elegancki wygląd, który bez wątpienia dopełni Twój profesjonalny wizerunek w pracy lub podczas spotkań biznesowych.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci