Pokazuje 1 - 25 z 28 elementów

Skoroszyty

Akcesoria ułatwiające pracę z dokumentami to absolutna podstawa w każdym biurze i w każdej firmie. Warto zadbać o to, aby dokumentacja była zawsze uporządkowana, ułożona w sposób chronologiczny i przede wszystkim bezpieczna przed działaniem czynników zewnętrznych. Doskonałym narzędziem jest zwykły skoroszyt wykonany z tworzywa PCV, który spełnia wszystkie warunki, a przede wszystkim ułatwia w znacznym stopniu korzystanie z dokumentów.

Wysokiej jakości skoroszyty biurowe

Skoroszyt to podstawowa forma przechowywania dokumentów w każdym biurze. Dzięki bocznej perforacji można go z powodzeniem umieścić w każdym segregatorze o dowolnej szerokości ringach. W środku znajduje się blaszka z wąsem, dzięki którym dokumenty można wpinać z łatwością. W zależności od rozmiaru i długości wąsów, skoroszyty różnią się swoją pojemnością. W naszym sklepie można liczyć na bardzo szeroki wybór różnych skoroszytów sprawdzających się w pracy biurowej, ale również w domu. W skoroszytach można przecież przechowywać domowe rachunki, ważne dokumenty księgowe i inne.

Jakie skoroszyty znajdują się w ofercie naszej hurtowni?

  • skoroszyty Biurfol
  • skoroszyty Durable
  • skoroszyty Hamelin

Stale poszerzamy nasz asortyment akcesoriów ułatwiających przechowywanie i archiwizację dokumentów, dlatego warto do nas zaglądać, aby znaleźć odpowiednie skoroszyty dla siebie.

Praktyczne i bezpieczne rozwiązanie

Skoroszyt to rozwiązanie, które pozwala na zabezpieczenie dokumentów przed zalaniem, zabrudzeniem, czy pognieceniem. Przednia folia jest całkowicie przezroczysta, dzięki czemu od razu widoczne są dokumenty znajdujące się w środku. Tylna okładka jest kolorowa, dzięki czemu określony rodzaj dokumentów można przechowywać w skoroszytach w danym kolorze. Każdy skoroszyt posiada również wymienny papierowy pasek do opisu. Solidne wykonanie sprawia, że ze skoroszytów można korzystać wielokrotnie.

Wygoda podczas korzystania z dokumentów

Skoroszyty są bardzo chętnie wybierane przez właścicieli firm, ponieważ można z nich korzystać wygodnie i bezpiecznie. Bardzo łatwe jest również archiwizowanie dokumentów, które znajdowały się w takim skoroszycie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych skoroszytów biurowych. Zapewniamy najwyższą jakość, jak również doskonałe warunki cenowe. Zapraszamy do zrobienia zakupów!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger