Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Krzesła i fotele biurowe

Krzesła i fotele biurowe – w trosce o zdrowie Twojego kręgosłupa. 

Jeśli kompletujesz wyposażenie swojego domu lub biura pamiętaj o odpowiednim wyborze mebli, które będą towarzyszyć Ci podczas codziennej pracy. Powinny to być modele wyróżniające się nie tylko stylowym designem, ale także wysoką jakością oraz stwarzaniem komfortowych warunków podczas wykonywania codziennych obowiązków. Taką wygodę zapewnić mogą tylko fotele i krzesła biurowe ergonomiczne. 

Krzesła i fotele biurkowe posiadające wiele użytecznych rozwiązań, takich jak regulacja wysokości i kołyska, wyprofilowane oparcie, czy nawet zagłówek przełożą się na zwiększenie efektywności Twojej pracy. W jaki sposób? Komfortowa postawa oraz podparcie korzystnie wpłyną na kręgosłup. Uciążliwy ból spowodowany spędzaniem wielu godzin w pozycji siedzącej nie będzie miał już miejsca, toteż pracę wykonasz w znacznie szybszym tempie, nie skarżąc się na niechciane dolegliwości. 

Jakie fotele komputerowe zalecane są do pomieszczeń biurowych? 

Właściwie urządzone miejsce pracy oprócz przestronnego biurka, dobrego oświetlenia oraz akcesoriów pomocnych przy organizacji dokumentów, przede wszystkim powinno zawierać wygodne i odpowiednio wyprofilowane fotele biurowe ergonomiczne. W ofercie naszego sklepu internetowego z pewnością odnajdziesz takie, które w pełni odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Prezentujemy nie tylko standardowe fotele biurowe siatkowe z tkaniny membranowej. Posiadamy czarne fotele biurowe, do których produkcji użyto eko skóry wysokiej jakości – pozostaje ona odporna na wszelkiego rodzaju zarysowania oraz uszkodzenia. Co więcej, fotele biurowe skórzane bez wątpienia dodadzą wnętrzu profesjonalny charakter. O ich funkcjonalność zadbaliśmy, wprowadzając miękkie podłokietniki wraz z wyprofilowanym oparciem. 

Materiałowe fotele biurowe to rodzaj siedzenia, w przypadku którego łatwo jest zadbać o należytą czystość. Są również doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują ekonomicznego rozwiązania w kwestii mebli, jednak wciąż zależy im na zachowaniu jak najwyższej jakości wykonania. Komfort i wygoda wcale nie muszą oznaczać wysokich kosztów.

Dlaczego warto wyposażyć się w krzesła biurowe? 

Urządzając biuro lub domowy gabinet zwróć także uwagę na krzesła biurowe obrotowe z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Każde oferowane przez nas krzesło biurowe posiada oparcie, które wraz z naporem pleców odchyla się synchronicznie z siedzeniem. Wszystkie obrane pozycje jesteś w stanie zablokować i pozostać w nich do końca wykonywania codziennych obowiązków. Istnieje także możliwość na regulowanie jego wysokości za pomocą 10 zapadek – pozycja odpowiednia na Twojej postawy zawiera stopy podparte na podłożu, więc dostosuj wysokość siedzenia do własnego wzrostu. Co więcej, wygodne krzesła biurowe umożliwiają swobodne kołysanie się. 

Nasz asortyment to nie tylko zwyczajne, szare krzesła biurowe. Aby stworzyć unikalny wystrój wnętrza, zdecyduj się na łączenie ze sobą kolorów. Aktualny wygląd wnętrz urozmaicić mogą krzesła biurowe, których obicie wykonano z tkaniny o odcieniu żywej czerwieni lub eleganckiego granatu.