Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ręczniki papierowe składane ZZ

Jeśli potrzebujesz dobrego sposobu na osuszenie rąk ręczniki papierowe ZZ wydają się najlepszym rozwiązaniem. Ręczniki papierowe składane, lub jak kto woli ręczniki zz, mogą służyć również jako świetny produkt do sprzątania małych powierzchni. W ofercie posiadamy najbardziej popularne na rynku ręczniki firmy Katrin oraz Linea.

Jakie ręczniki papierowe składane wybrać?W naszym sklepie oferujemy duży wybór ręczników papierowych, które przeznaczone mogą być do wycierania rąk lub czyszczenia powierzchni. Najbardziej popularne wydają się ręczniki papierowe białe (choć występują też w innych kolorach a nawet wzorach). Dodatkowo pamiętać trzeba o odpowiednim rozmiarze ręcznika, który pasować powinien do podajnika ręczników używanego w naszej firmie.

Jakie ręczniki papierowe można znaleźć w naszym sklepie?

  • ręczniki papierowe składane Katrin

  • ręczniki papierowe składane Linea

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci