Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Maty pod krzesło i fotelPraca w biurze oraz wyposażenie biurowe, wpływają na siebie w ogromnym stopniu i uzupełniają się – dobrze przemyślane i dobrane meble oraz akcesoria wnętrzarskie są w stanie w miejscu wykonywania pracy znacząco ułatwić i przyspieszyć realizowanie powierzonych zadań. Dlatego w poniższej kategorii prezentujemy mniej oczywiste dodatki do biura, które jednak mogą bardzo poprawić jakość pracy.

Zaprezentowane poniżej maty podłogowe tylko teoretycznie wydają się luksusem – w rzeczywistości mogą one zarówno chronić parkiet i podłogę w firmie przed zniszczeniem przez kółka krzeseł pracowniczych czy donice, ale przy okazji także zapewniają większe wygłuszenie i pracę w mniejszym hałasie.


Maty podłogowe do każdego wnętrza


Jeżdżenie fotelem biurowym po dostępnym obszarze jest charakterystyczne dla pracy umysłowej i pracy przy biurkach oraz komputerach, dlatego maty podłogowe mogą przede wszystkim sprawić, że jazda taka nie będzie rysowała podłoża ani nie będzie hałasowała, a praca we względnej ciszy jest tym, co znacząco podnosi komfort wykonywanych obowiązków. Dlatego zachęcamy Państwa do sprawdzenia dostępnych modeli mat podłogowych w naszym sklepie i podjęcie decyzji o zainwestowaniu w przestrzeń pracy i podniesienie jakości wyposażenia biurowego – co z pewnością docenią Państwa pracownicy.

Naszymi klientami są jednak również klienci indywidualni, którzy chcą poprzez maty podłogowe zabezpieczyć np. pokój dziecka czy pracownię we własnym domu albo mieszkaniu. Zwłaszcza w zabudowie wielorodzinnej i przy zamieszkaniu w blokach, oferowane przez nas maty mogą pomóc w wygłuszeniu hałaśliwych mebli, co na pewno docenią sąsiedzi mieszkający poniżej. Także rodzice dzieci mających własne biurko i przestrzeń do pracy doceniają maty tego typu, ponieważ dzięki nim udaje im się na dłużej zachować parkiet czy podłogę w odpowiednim stanie.


Najchętniej wybierane przez rodziców modele do chłopięcego i dziewczęcego pokoju, to m.in.:

  • mata podłogowa 120 x 90 cm na podłogę przezroczysta
  • mata ochronna pod doniczkę
  • mata pod krzesło 140 x 100 cm


Ponieważ przestrzeń do pracy oraz rozstaw kółek w przeciętnych fotelach biurowych i krzesłach bywa bardzo rozmaity, przygotowaliśmy dla Państwa w swojej ofercie szeroki wybór mat właśnie pod kątem ich wielkości – mniejsze krzesła i mniejsze pomieszczenia poradzą sobie ze standardowymi matami 120 x 90 cm, ale dla potrzebujących większej swobody poruszania się dostępne są również modele o wymiarach 140 x 100 cm. Wszystkie, bez względu na rozmiar, wykonane są z jakościowych surowców i materiałów gwarantujących im najwyższą trwałość.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci