Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Maty pod krzesło i fotelPraca w biurze oraz wyposażenie biurowe, wpływają na siebie w ogromnym stopniu i uzupełniają się – dobrze przemyślane i dobrane meble oraz akcesoria wnętrzarskie są w stanie w miejscu wykonywania pracy znacząco ułatwić i przyspieszyć realizowanie powierzonych zadań. Dlatego w poniższej kategorii prezentujemy mniej oczywiste dodatki do biura, które jednak mogą bardzo poprawić jakość pracy.

Zaprezentowane poniżej maty podłogowe tylko teoretycznie wydają się luksusem – w rzeczywistości mogą one zarówno chronić parkiet i podłogę w firmie przed zniszczeniem przez kółka krzeseł pracowniczych czy donice, ale przy okazji także zapewniają większe wygłuszenie i pracę w mniejszym hałasie.


Maty podłogowe do każdego wnętrza


Jeżdżenie fotelem biurowym po dostępnym obszarze jest charakterystyczne dla pracy umysłowej i pracy przy biurkach oraz komputerach, dlatego maty podłogowe mogą przede wszystkim sprawić, że jazda taka nie będzie rysowała podłoża ani nie będzie hałasowała, a praca we względnej ciszy jest tym, co znacząco podnosi komfort wykonywanych obowiązków. Dlatego zachęcamy Państwa do sprawdzenia dostępnych modeli mat podłogowych w naszym sklepie i podjęcie decyzji o zainwestowaniu w przestrzeń pracy i podniesienie jakości wyposażenia biurowego – co z pewnością docenią Państwa pracownicy.

Naszymi klientami są jednak również klienci indywidualni, którzy chcą poprzez maty podłogowe zabezpieczyć np. pokój dziecka czy pracownię we własnym domu albo mieszkaniu. Zwłaszcza w zabudowie wielorodzinnej i przy zamieszkaniu w blokach, oferowane przez nas maty mogą pomóc w wygłuszeniu hałaśliwych mebli, co na pewno docenią sąsiedzi mieszkający poniżej. Także rodzice dzieci mających własne biurko i przestrzeń do pracy doceniają maty tego typu, ponieważ dzięki nim udaje im się na dłużej zachować parkiet czy podłogę w odpowiednim stanie.


Najchętniej wybierane przez rodziców modele do chłopięcego i dziewczęcego pokoju, to m.in.:

  • mata podłogowa 120 x 90 cm na podłogę przezroczysta
  • mata ochronna pod doniczkę
  • mata pod krzesło 140 x 100 cm


Ponieważ przestrzeń do pracy oraz rozstaw kółek w przeciętnych fotelach biurowych i krzesłach bywa bardzo rozmaity, przygotowaliśmy dla Państwa w swojej ofercie szeroki wybór mat właśnie pod kątem ich wielkości – mniejsze krzesła i mniejsze pomieszczenia poradzą sobie ze standardowymi matami 120 x 90 cm, ale dla potrzebujących większej swobody poruszania się dostępne są również modele o wymiarach 140 x 100 cm. Wszystkie, bez względu na rozmiar, wykonane są z jakościowych surowców i materiałów gwarantujących im najwyższą trwałość.