Filtruj według

Kolor
Materiał
Ilość kluczy
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 31 elementów

Skrzynki na klucze i zawieszki

Niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje firma, każdy właściciel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń, w których znajdują się wrażliwe dane osobowe, dokumenty, czy też drogocenne sprzęty. Dotyczy to urzędów, banków, przychodni, ale również małych firm, w których wszystkie pomieszczenia zamykane są zawsze na klucze. Odpowiednia szafka na klucze jest w stanie zapewnić dobry poziom bezpieczeństwa, oczywiście w połączeniu z działającym systemem alarmowym. Zasadą jest, aby każdego dnia po zakończonej pracy zamknąć pomieszczenie, a klucz umieścić w bezpiecznej szafce, do której dostęp mają jedynie powołane do tego osoby.


Bezpieczeństwo i funkcjonalnośćSzafka na klucze umożliwia przechowywanie w pozycji wiszącej wielu kluczy, a ich ilość zależy od rozmiaru samej szafki. U nas można liczyć na bardzo szeroki wybór wielkości i formatów szafek. Z pewnością znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy. Klucze przechowywane w szafce są nie tylko w pełni bezpieczne, ale również uporządkowane. Przed rozpoczęciem pracy, pobiera się je od wyznaczonej osoby, która nie powinna mieć najmniejszego problemu z ich odnalezieniem, aby cała operacja przebiegała sprawnie. Dodatkowo, szafka na klucze ma dołączone w zestawie zawieszki, dzięki którym każdy z kluczy może zostać opisany.

Jakie szafki na klucze można u nas znaleźć?

  • szafki na klucze Argo

  • szafki na klucze Durable

Oferujemy zarówno standardowe szafki metalowe, jak i szafki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każda z szafek jest zamykana na rygiel lub kluczyk, dzięki czemu można w niej w pełni bezpiecznie przechowywać kluczyki. W zestawach znajdują się również elementy montażowe, które ułatwiają powieszenie szafki na ścianie. W naszym sklepie można również znaleźć zawieszki na klucze, które na pewno ułatwią ich identyfikację w każdym miejscu pracy.

Szeroki wybór i dobre ceny

Stale poszerzamy nasz asortyment szafek, dlatego warto do nas zaglądać. Każda nasza szafka na klucze jest solidna i trwała. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ich opisem lub kontaktu z naszą fachową obsługą, która z pewnością doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Z przyjemnością rozwiejemy też Państwa wątpliwości. U nas można liczyć na najlepsze warunki cenowe na rynku. Zapraszamy do zrobienia zakupów!