Filtruj według

Kolor
Materiał
Ilość kluczy
Wymiary
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Skrzynki na klucze i zawieszki

Niezależnie od branży, w jakiej funkcjonuje firma, każdy właściciel doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń, w których znajdują się wrażliwe dane osobowe, dokumenty, czy też drogocenne sprzęty. Dotyczy to urzędów, banków, przychodni, ale również małych firm, w których wszystkie pomieszczenia zamykane są zawsze na klucze. Odpowiednia szafka na klucze jest w stanie zapewnić dobry poziom bezpieczeństwa, oczywiście w połączeniu z działającym systemem alarmowym. Zasadą jest, aby każdego dnia po zakończonej pracy zamknąć pomieszczenie, a klucz umieścić w bezpiecznej szafce, do której dostęp mają jedynie powołane do tego osoby.


Bezpieczeństwo i funkcjonalnośćSzafka na klucze umożliwia przechowywanie w pozycji wiszącej wielu kluczy, a ich ilość zależy od rozmiaru samej szafki. U nas można liczyć na bardzo szeroki wybór wielkości i formatów szafek. Z pewnością znajdą Państwo odpowiednie rozwiązanie dla swojej firmy. Klucze przechowywane w szafce są nie tylko w pełni bezpieczne, ale również uporządkowane. Przed rozpoczęciem pracy, pobiera się je od wyznaczonej osoby, która nie powinna mieć najmniejszego problemu z ich odnalezieniem, aby cała operacja przebiegała sprawnie. Dodatkowo, szafka na klucze ma dołączone w zestawie zawieszki, dzięki którym każdy z kluczy może zostać opisany.

Jakie szafki na klucze można u nas znaleźć?

  • szafki na klucze Argo

  • szafki na klucze Durable

Oferujemy zarówno standardowe szafki metalowe, jak i szafki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Każda z szafek jest zamykana na rygiel lub kluczyk, dzięki czemu można w niej w pełni bezpiecznie przechowywać kluczyki. W zestawach znajdują się również elementy montażowe, które ułatwiają powieszenie szafki na ścianie. W naszym sklepie można również znaleźć zawieszki na klucze, które na pewno ułatwią ich identyfikację w każdym miejscu pracy.

Szeroki wybór i dobre ceny

Stale poszerzamy nasz asortyment szafek, dlatego warto do nas zaglądać. Każda nasza szafka na klucze jest solidna i trwała. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z ich opisem lub kontaktu z naszą fachową obsługą, która z pewnością doradzi Państwu przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Z przyjemnością rozwiejemy też Państwa wątpliwości. U nas można liczyć na najlepsze warunki cenowe na rynku. Zapraszamy do zrobienia zakupów!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci