Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Długość linii pisania
Napełnialny
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 173 elementów

Zakreślacze

Kolorowe zakreślacze to w piórniku ucznia i studenta prawdziwy must-have. Można dzięki nim zaznaczyć ważny fragment tekstu, nieznane słowo, istotną datę, czy nazwisko. Kolorowe linie i zakreślenia pomagają łatwiej przyswoić wiedzę i ułatwiają szukanie informacji w tekście. Naukowo udowodniono, że kolorowe notatki łatwiej zapamiętać i nauczyć się. Są bardziej przejrzyste i estetyczne. Zakreślacze świetnie sprawdzą się także w biurze, fabryce, czy organizacji. Posłużą do oznaczania dokumentów, zaznaczania na nich ważnych informacji, dat i kwot, a także do zapisywania małych notatek na karteczkach dla siebie i współpracowników. Zakreślacze zdadzą egzamin również w każdym domu, gdzie wykonywane są notatki, listy zakupów, czy małe liściki dla domowników.

 

Nasza oferta kolorowych zakreślaczy.

Przedstawiamy Państwu całą gamę ciekawych zakreślaczy, przydatnych w codziennym życiu. Mamy zakreślacze firm Stabilo oraz Donau, a także zakreślacze Stabilo Boss, Maped, Centrum oraz Amos. Te firmy to gwarancja niezawodności, trwałości i mocnych kolorów, które co najważniejsze nie brudzą i nie przebijają, tworząc nieestetyczne plamy.

Jeśli chodzi o dostępne kolory, to tu gama jest bardzo szeroka. Oferujemy kolory żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, różowy, fioletowy i lila. Co najlepsze mamy zakreślacze w tradycyjnych odcieniach, ale również fluorescencyjne, a nawet zakreślacze pastelowe, które pięknie ozdobią i wyostrzą notatki romantyczek i spokojnych dusz.

Wszystkie oferowane przez nas flamastry są solidnie wykonane, z wysokiej jakości materiałów i z troską o to, by przez długi czas mogły Ci służyć. Stosowane są dobre tusze, które nie wysychają, ale też nie przebijają na drugą stronę kartki.

 

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób ożywić i ubogacić swoje notatki i dokumenty, to zakup zakreślaczy będzie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do zakupów!