Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Długość linii pisania
Napełnialny
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 128 elementów

Zakreślacze

Kolorowe zakreślacze to w piórniku ucznia i studenta prawdziwy must-have. Można dzięki nim zaznaczyć ważny fragment tekstu, nieznane słowo, istotną datę, czy nazwisko. Kolorowe linie i zakreślenia pomagają łatwiej przyswoić wiedzę i ułatwiają szukanie informacji w tekście. Naukowo udowodniono, że kolorowe notatki łatwiej zapamiętać i nauczyć się. Są bardziej przejrzyste i estetyczne. Zakreślacze świetnie sprawdzą się także w biurze, fabryce, czy organizacji. Posłużą do oznaczania dokumentów, zaznaczania na nich ważnych informacji, dat i kwot, a także do zapisywania małych notatek na karteczkach dla siebie i współpracowników. Zakreślacze zdadzą egzamin również w każdym domu, gdzie wykonywane są notatki, listy zakupów, czy małe liściki dla domowników.

 

Nasza oferta kolorowych zakreślaczy.

Przedstawiamy Państwu całą gamę ciekawych zakreślaczy, przydatnych w codziennym życiu. Mamy zakreślacze firm Stabilo oraz Donau, a także zakreślacze Stabilo Boss, Maped, Centrum oraz Amos. Te firmy to gwarancja niezawodności, trwałości i mocnych kolorów, które co najważniejsze nie brudzą i nie przebijają, tworząc nieestetyczne plamy.

Jeśli chodzi o dostępne kolory, to tu gama jest bardzo szeroka. Oferujemy kolory żółty, zielony, niebieski, czerwony, pomarańczowy, różowy, fioletowy i lila. Co najlepsze mamy zakreślacze w tradycyjnych odcieniach, ale również fluorescencyjne, a nawet zakreślacze pastelowe, które pięknie ozdobią i wyostrzą notatki romantyczek i spokojnych dusz.

Wszystkie oferowane przez nas flamastry są solidnie wykonane, z wysokiej jakości materiałów i z troską o to, by przez długi czas mogły Ci służyć. Stosowane są dobre tusze, które nie wysychają, ale też nie przebijają na drugą stronę kartki.

 

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób ożywić i ubogacić swoje notatki i dokumenty, to zakup zakreślaczy będzie najlepszym rozwiązaniem. Zapraszamy do zakupów!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci