Filtruj według

Kolor
Kształt
Materiał
Wymiary
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 70 elementów

Podkłady na biurko

Podkładki na biurko – utrzymaj biurko w nienagannej czystości. 

Pracując przy biurku wiele godzin dziennie, narażamy swoje miejsce pracy na wiele uszkodzeń. Podczas wykonywania codziennych obowiązków, przydarzyć się mogą niechciane pociągnięcia długopisem po jego powierzchni lub obicia wywołane użytkowaniem różnego rodzaju przedmiotów. Z pewnością nie chcesz także, aby pozostawienie na blacie kubków zawierających gorący napój, skutkowało powstaniem nieestetycznych śladów. 

Nakładki na biurko, oprócz wielu zalet związanych z jego ochroną, pełnią także funkcję estetyczną. W zależności od upodobań, dobierz odpowiedni kolor i tworzywo, a Twoja przestrzeń do pracy w kilka sekund zyska zupełnie nowy charakter. Możesz dopasować wygląd podkładki na całe biurko do pozostałych urządzeń znajdujących się na nim, a stworzą świetnie współgrającą całość. 

Maty na biurko – funkcjonalny gadżet w nowoczesnym biurze.

Maty ochronne na biurko posiadają szereg udogodnień usprawniających ich codziennie działanie. Po pierwsze, zostały stworzone ze specjalnego rodzaju materiału, który zapobiega przemieszczaniu się produktu po biurku. Dzięki temu, jego użytkowanie przebiega w niezwykle komfortowy sposób, bez potrzeby uporczywego dostosowywania go do oczekiwanej pozycji. 

Podkładki na biurko przezroczyste, dzięki swojej transparentności idealnie współgrają z każdym kolorem i rodzajem biurka oraz pozwalają na umieszczenie pod nimi zdjęć, notatek lub grafik – można dostosować je do osobistych upodobań. 

Dodatkowo, duże podkładki na biurko zawierają funkcjonalność w postaci kalendarza oraz miejsca na wykonywanie notatek. Posiadasz więc przestrzeń do wykonywania zapisków, zawsze wtedy, gdy zajdzie na to potrzeba, a nie masz wystarczającej ilości czasu na poszukiwanie notatników lub przenośnych kalendarzy, najczęściej podczas wykonywania rozmowy telefonicznej – są stale na czas i pod ręką.  

Podkłady na biurko – wysoka jakość i ciekawe rozwiązania. 

W ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy zarówno klasyczne i przezroczyste podkładki na biurko oraz podkładki na biurko z kalendarzem. Kalendarz na biurko, to podkładka zawierająca przytwierdzone do jej frontu arkusze papieru z nadrukowanym planem tygodniowym oraz wyszczególnionymi świętami międzynarodowymi. Na samym środku pozostawiona została pusta przestrzeń, dzięki której nigdy nie zabraknie miejsca na wiele codziennych notatek. Podkłady na biurko z kalendarzem są niezbędnikiem w każdym dobrze funkcjonującym biurze i domu. 

Przezroczyste maty na biurko to konieczność dla osób pracujących długie godziny przy komputerze. Zostały wyposażone w specjalną wysokokrystaliczną folię, pozwalającą na swobodne ruchy myszki. Wyprodukowano je w szerokiej gamie kolorystycznej, toteż bez trudu odnajdziesz wśród nich wyjątkowy odcień dla siebie.