Filtruj według

Kolor
Opakowanie (ilość sztuk)
Rodzaj tworzywa
Rozmiar
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 37 elementów

Klipy biurowe

Jakie klipsy biurowe wybrać do swojego biura?

Klipsy biurowe to niepozorne akcesorium biurowe, które mimo swoich niewielkich rozmiarów pełni istotną funkcję w organizacji dokumentów. Nie ma znaczenia, czy pracujesz z domu lub w biurze – klipy biurowe posiadają nieograniczone możliwości użycia. Dzięki nim jesteś w stanie w krótkim czasie spiąć nawet większą stertę arkuszy papieru, bez obaw o wysunięcie się nawet jednej z kartek. 

Klipsy do dokumentów dostępne są w wielu rozmiarach i posiadają niezwykle praktyczną budowę zapewniającą komfortowe użytkowanie. Składają się jedynie z metalowych lub plastikowych szczypiec połączonych wyprofilowanym uchwytem. Poprzez ich użycie jesteś w stanie spiąć i zabezpieczyć pisma, które następnie zostaną umieszczone w odpowiednich teczkach lub segregatorach. Spięte dokumenty możesz pozostawić na dłuższy czas na widoku z zamiarem ich szybkiego wykorzystania. 

Klipsy do papieru – szeroki wybór i wysoka jakość. 

Klamry do papieru odnaleźć można w wielu wariantach. Podczas ich wyboru zwróć uwagę na odpowiedni rozmiar oraz materiał, z którego zostały wykonane. W szczególności warto rozważyć dwa najpopularniejsze typy:

  • klipsy metalowe – cechują się dużą wytrzymałością oraz odpornością na wygięcia i uszkodzenia. Poprzez solidną konstrukcję zapewniają znacznie większy zacisk na papierze niż klipy biurowe  wykonane z innego tworzywa. 

  • klipsy plastikowe – spośród wszystkich rodzajów klipów biurowych są najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Ich niska cena spowodowana jest użyciem mniej odpornego na zużycie materiału. Plastik nie musi jednak oznaczać złej jakości. Jeżeli zdecydujesz się na właśnie tego typu modele pamiętaj, aby używać ich do spinania mniejszej ilości kartek. Taki sposób użycia zagwarantuje całkowite bezpieczeństwo organizowanych za ich pomocą plików. 

Klipy biurowe – jaki rozmiar wybrać? 

Oferta naszego sklepu internetowego zawiera klipsy do papieru najwyższej jakości, dostępne w wielu kolorach oraz wymiarach. Prezentujemy nie tylko małe, ale także większe klipsy biurowe. Rozmiary tego typu produktów niejednokrotnie mają wpływ na komfort ich użytkowania. Klipsy biurowe posiadające wymiary 32 mm sprawdzą się w przypadku większej ilości kartek, gdyż umożliwiają ich łatwe objęcie. Natomiast klipsy biurowe 25 mm to rozwiązanie idealne dla cieńszych plików bądź kartek o mniejszym formacie. Jeśli interesują Cię inne modele, posiadamy też 19 mm, 41 mm, 51 mm. 

Sprawdź ofertę klipsów biurowych do papieru na naszej stronie internetowej i przekonaj się, jak łatwo można zorganizować swoje dokumenty, bez konieczności przeznaczania na ten cel wysokich sum.