Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Skorowidze

Skorowidze – funkcjonalne i wytrzymałe akcesoria biurowe. 

Bałagan w numerach telefonów i adresach to częsta przypadłość osób zarządzających dużą firmą. Chaos w ich organizacji znacznie utrudnia prace i może sprawić, że czas na koordynowanie projektów i wykonywanie codziennych obowiązków znacznie zwiększy się. Ilość kontaktów spisanych na przypadkowych kartkach, komputerze lub telefonie jest niekiedy trudna do posegregowania bez odpowiedniej pomocy. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany i utrzymać wszystkie niezbędne informacje w jak najlepszym porządku, sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości skorowidzów. Proponujemy jedynie funkcjonalne i wytrzymałe produkty, które z pewnością Cię zainteresują. 

Skorowidze alfabetyczne pomocą w organizacji kontaktów. 

Skorowidz to specjalny typ notatnika, w którym można uporządkować dane kontaktowe. Skorowidze telefoniczne posiadają uporządkowany podział, który w łatwy sposób pozwala na odszukanie danego kontaktu. W swojej budowie są podobne do typowego zeszytu, jednak różnią się wypisaniem liter w kolejności alfabetycznej po swojej prawej stronie. Najpopularniejszym wariantem są skorowidze A4, jednak dla osób poszukujących bardziej kompaktowej wersji polecamy skorowidze A5, będące w mniejszym rozmiarze. Jeśli chcesz przenosić je, przykładowo z domu do pracy, bez trudu zmieszczą się w każdej torbie lub teczce. Na rynku odnajdziesz wiele modeli, które różnią się swoją budową. Znajdziesz takie, których kartki łączone są kołami wykonanymi z twardego tworzywa sztucznego oraz klejone lub szyte. 

Jakie ciekawe rozwiązania zostały zastosowane w skorowidzach?

Oferujemy skorowidze wyprodukowane przez producentów, którzy zadbali o wykonanie swoich produktów z użyciem wielu nowoczesnych rozwiązań. Skorowidze alfabetyczne A4 firmy Oxford posiadają wbudowane kieszonki z PVC służące do przechowywania wizytówek oraz rejestry alfabetyczne, które uprzednio zostały poddane laminowaniu. Dodatkowo posiadają specjalną liniaturę z piktogramami. Natomiast marka Grand stworzyła skorowidze alfabetyczne A5 charakteryzujące się twardą laminowaną oprawą, która chroni zawartość przed niechcianym pobrudzeniem i pognieceniem. Dzięki temu, wszystkie przechowywane dane pozostaną w nienaruszonym stanie.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci