Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Skorowidze

Skorowidze – funkcjonalne i wytrzymałe akcesoria biurowe. 

Bałagan w numerach telefonów i adresach to częsta przypadłość osób zarządzających dużą firmą. Chaos w ich organizacji znacznie utrudnia prace i może sprawić, że czas na koordynowanie projektów i wykonywanie codziennych obowiązków znacznie zwiększy się. Ilość kontaktów spisanych na przypadkowych kartkach, komputerze lub telefonie jest niekiedy trudna do posegregowania bez odpowiedniej pomocy. Jeśli chcesz wprowadzić zmiany i utrzymać wszystkie niezbędne informacje w jak najlepszym porządku, sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości skorowidzów. Proponujemy jedynie funkcjonalne i wytrzymałe produkty, które z pewnością Cię zainteresują. 

Skorowidze alfabetyczne pomocą w organizacji kontaktów. 

Skorowidz to specjalny typ notatnika, w którym można uporządkować dane kontaktowe. Skorowidze telefoniczne posiadają uporządkowany podział, który w łatwy sposób pozwala na odszukanie danego kontaktu. W swojej budowie są podobne do typowego zeszytu, jednak różnią się wypisaniem liter w kolejności alfabetycznej po swojej prawej stronie. Najpopularniejszym wariantem są skorowidze A4, jednak dla osób poszukujących bardziej kompaktowej wersji polecamy skorowidze A5, będące w mniejszym rozmiarze. Jeśli chcesz przenosić je, przykładowo z domu do pracy, bez trudu zmieszczą się w każdej torbie lub teczce. Na rynku odnajdziesz wiele modeli, które różnią się swoją budową. Znajdziesz takie, których kartki łączone są kołami wykonanymi z twardego tworzywa sztucznego oraz klejone lub szyte. 

Jakie ciekawe rozwiązania zostały zastosowane w skorowidzach?

Oferujemy skorowidze wyprodukowane przez producentów, którzy zadbali o wykonanie swoich produktów z użyciem wielu nowoczesnych rozwiązań. Skorowidze alfabetyczne A4 firmy Oxford posiadają wbudowane kieszonki z PVC służące do przechowywania wizytówek oraz rejestry alfabetyczne, które uprzednio zostały poddane laminowaniu. Dodatkowo posiadają specjalną liniaturę z piktogramami. Natomiast marka Grand stworzyła skorowidze alfabetyczne A5 charakteryzujące się twardą laminowaną oprawą, która chroni zawartość przed niechcianym pobrudzeniem i pognieceniem. Dzięki temu, wszystkie przechowywane dane pozostaną w nienaruszonym stanie.