Filtruj według

Format
Kolor
więcej... mniej
Szerokość grzbietu
Gramatura
Pojemność
Lakierowana powierzchnia
Pokryta folią
Rodzaj zamknięcia
Materiał
Wymiary
Ilość przekładek
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 406 elementów

Teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty jako wsparcie w organizacji biura i domu. 

Zajmując się pracą w biurze lub posiadając w swoim domu wiele rachunków, umów i innych dokumentów, podstawową kwestią jest umiejętność ich dobrej organizacji. Niejedno zagubione pismo może być przyczyną opóźnienia w kompletowaniu różnych dokumentacji oraz jego brak zmusi nas do częstszych wizyt w urzędach. Umiejętna organizacja pomoże również zachować porządek w szufladach – nie będzie potrzeby przeszukiwania ich w celu znalezienia dokładnie tego, czego szukamy. Zarówno w przypadku biur i domów, do tego celu konieczne jest posiadanie teczek. Teczki na dokumenty to łatwy sposób na posegregowanie i zarządzanie dokumentacją. Sprawdź naszą szeroką ofertę i dopasuj teczkę odpowiednią do swoich potrzeb. 

Zastosowanie oraz rodzaje teczek. 

Ilość dokumentów jakie stale przechowujemy wydaje się być z czasem coraz większa. Potrzebujemy coraz więcej zaświadczeń, różnego rodzaju zgód oraz umów. Aby zapanować nad ich rosnącą liczbą, wyposaż się w teczki do dokumentów oferowane w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nim szeroki przekrój różnego rodzaju teczek oraz ciekawych rozwiązań związanych z ich użytkowaniem. 

Jeśli zależy Ci na klasycznych produktach, z łatwością znajdziesz teczki na dokumenty A4 z gumką. Ich wytrzymałość gwarantuje zastosowanie grubego kartonu, a przed wysunięciem się kartek papieru z ich środka, chronią trzy wewnętrzne skrzydła. Możesz zakupić także teczki A5 w wersji plastikowej – odpornej na wszelkiego rodzaju zalania i plamy.   

Teczki do podpisu zostały wyprodukowane z myślą o użytkowaniu ich w sekretariatach i w miejscach, gdzie pod rozmaitymi dokumentami niezbędny jest podpis przełożonego. Umożliwiają one w łatwy i szybki sposób przejrzeć zawartość. Dzięki zastosowanym wewnątrz otworom z łatwością można odnaleźć i pogrupować każdy dokument.  

Teczki skoroszytowe niewątpliwie należą do najbardziej pojemnych, a jednocześnie zajmujących najmniej miejsca w pełnych po brzegi biurkach i szafach. Teczki biurowe tego typu potrafią przechować nawet do 800 kartek, a ta ilość stanowi dwukrotność pojemności standardowego segregatora. Dzięki zastosowanej perforacji na okładce, istnieje możliwość związania teczki, co daje zachowanie jej sztywności nawet przy całkowitym napełnieniu. 

Teczki i skoroszyty do akt osobowych znajdą zastosowanie w dziale kadrowym, gdzie szczególną uwagę przykłada się do odpowiedniego przechowywania danych osobowych i umiejętnego nimi zarządzania. Archiwizacja dokumentów to niezwykle ważny aspekt prowadzenia działalności, a ich prawidłowy obieg nie może zostać zakłócony poprzez zagubienie się jednego z pism. Dlatego warto zaopatrzyć swoją organizację w teczki i skoroszyty dobrej jakości, które sprawią, że praca stanie się łatwiejsza. Bezpieczeństwo teczek zapewni twarda okładka, a w przypadku skoroszytów będzie to użycie folii PVC, świetnie chroniącej przed zalaniem oraz uszkodzeniami.