Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Pojemność
Rodzaj zamknięcia
Materiał
Wymiary
Ilość przekładek
Cena
PLN PLN
Kategorie
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 235 elementów

Teczki na dokumenty

Teczki na dokumenty jako wsparcie w organizacji biura i domu. 

Zajmując się pracą w biurze lub posiadając w swoim domu wiele rachunków, umów i innych dokumentów, podstawową kwestią jest umiejętność ich dobrej organizacji. Niejedno zagubione pismo może być przyczyną opóźnienia w kompletowaniu różnych dokumentacji oraz jego brak zmusi nas do częstszych wizyt w urzędach. Umiejętna organizacja pomoże również zachować porządek w szufladach – nie będzie potrzeby przeszukiwania ich w celu znalezienia dokładnie tego, czego szukamy. Zarówno w przypadku biur i domów, do tego celu konieczne jest posiadanie teczek. Teczki na dokumenty to łatwy sposób na posegregowanie i zarządzanie dokumentacją. Sprawdź naszą szeroką ofertę i dopasuj teczkę odpowiednią do swoich potrzeb. 

Zastosowanie oraz rodzaje teczek. 

Ilość dokumentów jakie stale przechowujemy wydaje się być z czasem coraz większa. Potrzebujemy coraz więcej zaświadczeń, różnego rodzaju zgód oraz umów. Aby zapanować nad ich rosnącą liczbą, wyposaż się w teczki do dokumentów oferowane w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz w nim szeroki przekrój różnego rodzaju teczek oraz ciekawych rozwiązań związanych z ich użytkowaniem. 

Jeśli zależy Ci na klasycznych produktach, z łatwością znajdziesz teczki na dokumenty A4 z gumką. Ich wytrzymałość gwarantuje zastosowanie grubego kartonu, a przed wysunięciem się kartek papieru z ich środka, chronią trzy wewnętrzne skrzydła. Możesz zakupić także teczki A5 w wersji plastikowej – odpornej na wszelkiego rodzaju zalania i plamy.   

Teczki do podpisu zostały wyprodukowane z myślą o użytkowaniu ich w sekretariatach i w miejscach, gdzie pod rozmaitymi dokumentami niezbędny jest podpis przełożonego. Umożliwiają one w łatwy i szybki sposób przejrzeć zawartość. Dzięki zastosowanym wewnątrz otworom z łatwością można odnaleźć i pogrupować każdy dokument.  

Teczki skoroszytowe niewątpliwie należą do najbardziej pojemnych, a jednocześnie zajmujących najmniej miejsca w pełnych po brzegi biurkach i szafach. Teczki biurowe tego typu potrafią przechować nawet do 800 kartek, a ta ilość stanowi dwukrotność pojemności standardowego segregatora. Dzięki zastosowanej perforacji na okładce, istnieje możliwość związania teczki, co daje zachowanie jej sztywności nawet przy całkowitym napełnieniu. 

Teczki i skoroszyty do akt osobowych znajdą zastosowanie w dziale kadrowym, gdzie szczególną uwagę przykłada się do odpowiedniego przechowywania danych osobowych i umiejętnego nimi zarządzania. Archiwizacja dokumentów to niezwykle ważny aspekt prowadzenia działalności, a ich prawidłowy obieg nie może zostać zakłócony poprzez zagubienie się jednego z pism. Dlatego warto zaopatrzyć swoją organizację w teczki i skoroszyty dobrej jakości, które sprawią, że praca stanie się łatwiejsza. Bezpieczeństwo teczek zapewni twarda okładka, a w przypadku skoroszytów będzie to użycie folii PVC, świetnie chroniącej przed zalaniem oraz uszkodzeniami.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci