Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 46 elementów

Pióra, długopisy i wkłady Parker

Długopisy i pióra wieczne Parker – styl i elegancja wśród przyborów piśmiennych. 

Firma Parker to wiodąca marka przyborów piśmiennych klasy premium, która swoją wysoką pozycję na rynku zachowuje już od wielu lat, dzięki produkcji piór oraz długopisów odznaczających się niezwykle jakościowym wykonaniem. To produkty metalowe o eleganckim połysku, które zachowują doskonałą prezencję podczas oficjalnych spotkań lub każdego dnia w biurze. Długopisy Parker są doskonałą inwestycją w komfort, który pozostanie z Tobą na długie lata. 

Pióra Parker - wysoka jakość oraz profesjonalizm.  

Pióra wieczne i pióra kulkowe Parker to znak jakości firmy. Od przeszło 130 lat cieszą się rosnącą popularnością wśród koneserów eleganckiego stylu i profesjonalnych przyborów piśmiennych. Ich wyszukana stylistyka odróżnia się na tle pozostałych marek, poprzez wykorzystanie do ich produkcji dającej wysoki połysk stali nierdzewnej i mechanizmowi zapewniającemu niespotykany dotąd komfort użytkowania. 

Marka zadbała nawet o doskonale wykonane wkłady do pióra Parker. Przeznaczone są do pióra kulkowego i wykorzystują system swobodnego spływu atramentu, który przypomina ten wykorzystywany przez wieczne pióro Parker Urban. W naszym asortymencie, odnaleźć można naboje do pióra Parker mające w swoim posiadaniu zbiornik informujący o kończącym się atramencie. Ich działanie odpowiadać będzie każdemu modelowi, w tym jednemu z najbardziej popularnych, pióru Parker Vector. 

Długopisy Parker. Jaki model wybrać? 

W ofercie firmy Parker odnajdą Państwo wiele wariantów długopisów posiadających rozmaitą stylistykę. Każdy z nich wykonany został z zachowaniem najwyżej klasy, jednak poszczególne modele różnią się między sobą wykorzystaniem nowoczesnych akcentów, odróżniających je od wersji klasycznych. 

Długopis Parker Urban zawiera w sobie zestawione z metalem, ciekawe połączenia kolorystyczne zawierające czerń, miedź lub barwę niebieską. Jego kształt został należycie wyprofilowany, tak aby doskonale dopasowywał się do dłoni swojego użytkownika. 

Długopis Parker Vector jest propozycją dla tych, którzy na co dzień przykładają uwagę do detali i cenią proste, a za razem wyróżniające się artykuły piśmienne. Całość korpusu produktu stanowi jednolity kolor, natomiast stalówka to część utworzona z wytrzymałej stali nierdzewnej. 

Ponadto, bez trudu i w kilka chwil, mogą Państwo zaopatrzyć się we wkłady do długopisu Parker, której oferujemy w kilku kolorach cieszących się największym zapotrzebowaniem wśród naszych klientów. Ich ciągłe pisanie zapewnione jest dzięki wykorzystaniu kulki z węglika wolframu, a oszczędność w postaci wykorzystania całości tuszu, uzyskać można poprzez korek smarowy.