Filtruj według

Format
Kolor
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Teczki i skoroszyty do akt osobowych



Akta osobowe to w każdej firmie, nawet najmniejszej, bardzo ważne dokumenty, na które składają się nie tylko podstawowe informacje i dane osobowe pracowników, ale zapis całej ich kariery – od rekrutacji, przez ścieżkę zawodową, wynagrodzenia i szkolenia, rozliczenie czasu pracy, urlopów itp. Od momentu wprowadzenia regulacji RODO odnośnie do danych osobowych, ich przechowywanie jest jeszcze bardziej kontrolowane, dlatego osoby prowadzące działalność gospodarczą zachęcamy do zapoznania się z ofertą na teczki i skoroszyty do akt osobowych. Dzięki nim możliwe będzie jednocześnie bezpieczne oraz funkcjonalne przechowywanie najbardziej istotnych danych z punktu widzenia zarówno pracodawcy jak i pracownika.


Różne rozwiązania archiwizacyjne


Ponieważ dane osobowe i akta personalne w zakładzie pracy mają bardzo zróżnicowany charakter, istotne w ich przechowywaniu i archiwizacji jest właściwe dzielenie dokumentów według ich tematyki bądź priorytetu. Oferowane przez nas teczki i skoroszyty do akt osobowych dzięki swojemu wykonaniu umożliwiają nie tylko wygodne dokładanie nowych dokumentów czy koszulek z dokumentami, ale także dzielą je na kilka grup. To daje możliwość działowi prowadzącemu akta osobowe pracowników przyjęcia jednego spójnego klucza układania dokumentów w teczce.

W ten sposób, każda kolejna teczka osobowa zakładana i prowadzona na przestrzeni lat, będzie wyglądała identycznie z pozostałymi, a odnalezienie w nich potrzebnych informacji na temat np. uprawnień czy pełnomocnictw czy upoważnień – zajmuje wtedy tylko chwilę, nawet nowemu pracownikowi czy stażyście. Dzięki proponowanym przez nas modelom i rozwiązaniom, możesz już teraz zorganizować swoje akta pracownicze na nowo.

W naszym sklepie można wybierać spośród takich teczek jak:

  • teczka Biurfol 
  • teczka kartonowa Barbara
  • skoroszyt zawieszany Biurfol


Dokumenty o szczególnym znaczeniu


Zgromadzone przez nas w tej kategorii teczki i skoroszyty do akt osobowych wykonane zostały również w sposób uniemożliwiający ich podejrzenie przez osoby nieuprawnione, dzięki czemu przechowywane nawet w miejscu ogólnodostępnym, nie prezentują informacji, które nie powinny być upublicznione. Decydując się na teczki proponowane w naszym sklepie, mają Państwo pełną kontrolę nad organizacją dokumentacji w swoim miejscu pracy, ale również nad archiwizacją, która także jest bardzo istotna.

Przechowywanie w bezpieczny i uporządkowany sposób dokumentów, które są już przestarzałe, ale nadal muszą się znajdować w zakładzie pracy, dzięki proponowanym przez nasz sklep teczkom i skoroszytom jest dużo łatwiejsze. Ponieważ w niektórych instytucjach czy firmach spotykane są szczególne wytyczne co do archiwizacji dokumentów, oferujemy Państwu zarówno teczki i skoroszyty do akt osobowych z metalowymi ringami jak i wyłącznie papierowe/wiązane. Dzięki temu każdy rodzaj dokumentacji i sprawy będzie mógł zostać obsłużony zgodnie z wewnętrznym regulaminem kancelaryjnym czy archiwalnym.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci