Filtruj według

Format
Kolor
Materiał
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Teczki i skoroszyty do akt osobowychAkta osobowe to w każdej firmie, nawet najmniejszej, bardzo ważne dokumenty, na które składają się nie tylko podstawowe informacje i dane osobowe pracowników, ale zapis całej ich kariery – od rekrutacji, przez ścieżkę zawodową, wynagrodzenia i szkolenia, rozliczenie czasu pracy, urlopów itp. Od momentu wprowadzenia regulacji RODO odnośnie do danych osobowych, ich przechowywanie jest jeszcze bardziej kontrolowane, dlatego osoby prowadzące działalność gospodarczą zachęcamy do zapoznania się z ofertą na teczki i skoroszyty do akt osobowych. Dzięki nim możliwe będzie jednocześnie bezpieczne oraz funkcjonalne przechowywanie najbardziej istotnych danych z punktu widzenia zarówno pracodawcy jak i pracownika.


Różne rozwiązania archiwizacyjne


Ponieważ dane osobowe i akta personalne w zakładzie pracy mają bardzo zróżnicowany charakter, istotne w ich przechowywaniu i archiwizacji jest właściwe dzielenie dokumentów według ich tematyki bądź priorytetu. Oferowane przez nas teczki i skoroszyty do akt osobowych dzięki swojemu wykonaniu umożliwiają nie tylko wygodne dokładanie nowych dokumentów czy koszulek z dokumentami, ale także dzielą je na kilka grup. To daje możliwość działowi prowadzącemu akta osobowe pracowników przyjęcia jednego spójnego klucza układania dokumentów w teczce.

W ten sposób, każda kolejna teczka osobowa zakładana i prowadzona na przestrzeni lat, będzie wyglądała identycznie z pozostałymi, a odnalezienie w nich potrzebnych informacji na temat np. uprawnień czy pełnomocnictw czy upoważnień – zajmuje wtedy tylko chwilę, nawet nowemu pracownikowi czy stażyście. Dzięki proponowanym przez nas modelom i rozwiązaniom, możesz już teraz zorganizować swoje akta pracownicze na nowo.

W naszym sklepie można wybierać spośród takich teczek jak:

  • teczka Biurfol 
  • teczka kartonowa Barbara
  • skoroszyt zawieszany Biurfol


Dokumenty o szczególnym znaczeniu


Zgromadzone przez nas w tej kategorii teczki i skoroszyty do akt osobowych wykonane zostały również w sposób uniemożliwiający ich podejrzenie przez osoby nieuprawnione, dzięki czemu przechowywane nawet w miejscu ogólnodostępnym, nie prezentują informacji, które nie powinny być upublicznione. Decydując się na teczki proponowane w naszym sklepie, mają Państwo pełną kontrolę nad organizacją dokumentacji w swoim miejscu pracy, ale również nad archiwizacją, która także jest bardzo istotna.

Przechowywanie w bezpieczny i uporządkowany sposób dokumentów, które są już przestarzałe, ale nadal muszą się znajdować w zakładzie pracy, dzięki proponowanym przez nasz sklep teczkom i skoroszytom jest dużo łatwiejsze. Ponieważ w niektórych instytucjach czy firmach spotykane są szczególne wytyczne co do archiwizacji dokumentów, oferujemy Państwu zarówno teczki i skoroszyty do akt osobowych z metalowymi ringami jak i wyłącznie papierowe/wiązane. Dzięki temu każdy rodzaj dokumentacji i sprawy będzie mógł zostać obsłużony zgodnie z wewnętrznym regulaminem kancelaryjnym czy archiwalnym.