Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Rodzaj
Szerokość
Długość
Materiał
Wymiar zewnętrzny
Wymiar wewnętrzny
Wymiary
więcej... mniej
Wysokość
Typ
Układ
Mocowanie
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 76 elementów

Kieszenie samoprzylepne


Każdy, kto na co dzień pracuje z dokumentami, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest zachowanie ładu i porządku w papierach. Umożliwia to odnalezienie odpowiedniego dokumentu, w razie takiej potrzeby. W naszym sklepie oferujemy bardzo funkcjonalne produkty, które umożliwiają zachowanie porządku, nawet przy dużej ilości dokumentów. Państwa uwadze polecamy kieszenie samoprzylepne, które zwiększają funkcjonalność segregatorów, skoroszytów, teczek, czy zwykłych zeszytów. Takie kieszenie sprawdzą się idealnie w każdym biurze i firmie, ale przydadzą się również w domu. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z całym asortymentem.


Funkcjonalne i estetyczne kieszenie samoprzylepneOferowane w naszym sklepie samoprzylepne kieszenie umożliwiają szybkie i łatwe zwiększenie pojemności każdego segregatora, czy teczki. Można z łatwością umieszczać je w dowolnym miejscu, na przykład na okładce, od strony wewnętrznej lub zewnętrznej. Kieszenie wykonane są z przezroczystego materiału, dzięki czemu ich zawartość jest widoczna. Bardzo ułatwia to zachowanie porządku w papierach, szczególnie przechowywanie niewielkich rozmiarów rachunków i paragonów. Kieszenie samoprzylepne przydadzą się też uczniom i studentom, ponieważ zwiększają funkcjonalność zeszytów i notatników. Dzięki nim, drobne dokumenty można mieć zawsze przy sobie.Jakie kieszenie samoprzylepne oferujemy?Współpracujemy z różnymi producentami materiałów biurowych i papierniczych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się kieszenie od wiodącego producenta - Hamelin:

  • kieszeń samoprzylepna pełna,
  • kieszeń samoprzylepna na wizytówkę,
  • kieszeń samoprzylepna ukośna.


Stale poszerzamy asortyment, dlatego warto śledzić ofertę sklepu.Gwarancja najwyższej jakościOferowane u nas kieszenie samoprzylepne wspaniale sprawdzają się w przypadku teczek ofertowych, które przedstawia się klientom i kontrahentom. W takiej kieszeni można umieścić swoją wizytówkę lub inne materiały niewielkich rozmiarów, kiedy zależy nam na tym, aby nie zgubiły się i nie pomieszały. Oferowane kieszenie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować ich trwałość.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem kieszeni samoprzylepnych dostępnych u nas. Zapewniamy najlepsze ceny i gwarantujemy wysoką jakość wszystkich oferowanych produktów.