Filtruj według

Format
Kolor
Szerokość grzbietu
Rodzaj
Opakowanie (ilość sztuk)
Grubość
Rodzaj tworzywa
Szerokość
Długość
Średnica
Pojemność
Zastosowanie
Rodzaj kleju
Kształt
Rozmiar etykiety (mm)
Etykiet/arkusz
Arkuszy/opakowanie
Etykiet/opakowanie
Typ drukarki
Materiał
Ilość kartek do oprawienia
Wymiar zewnętrzny
Wymiar wewnętrzny
Długość taśmy
Długość linki
Wymiary
więcej... mniej
Układ
Mocowanie
więcej... mniej
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 217 elementów

Identyfikatory

Kto jest kim, czyli po co nam identyfikatory?

Identyfikatory, to jedne z najbardziej podstawowych elementów, jakie posiadać muszą pracownicy wielu zawodów. Bez nich nie wyobrażamy sobie urzędników, przedstawicieli handlowych, lekarzy, pielęgniarek czy nawet położnych. Pomagają zidentyfikować osoby pracujące w poszczególnych placówkach oraz ograniczyć napływ osób niepożądanych i nieuprawnionych do przebywania w określonych miejscach.

Rodzaje identyfikatorów dla pracowników.

Zazwyczaj identyfikatory dostępne na rynku są plastikowe i przezroczyste. Plastik może być bardzo cienki, a co za tym idzie dosyć elastyczny, to sprawdza się przy identyfikatorach większych rozmiarów, zazwyczaj wiszących na szyi na smyczy, są to tak zwane identyfikatory konferencyjne, a także z plastiku grubszego, tak jak to jest w identyfikatorach z klipsem, przyczepianych bezpośrednio do ubrania. Jeszcze jednym rodzajem holderów są identyfikatory stojące, czyli takie, które ustawia się zazwyczaj na biurku, bez potrzeby noszenia niczego na szyi czy na ubraniu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, jeżeli przyjmujemy petentów zawsze w jednym miejscu i możemy sobie na to pozwolić

Warto zwrócić uwagę na to, że w przypadku identyfikatorów konferencyjnych, czyli takich, które wieszamy na szyi, zawsze musimy mieć specjalną tasiemkę. W naszym sklepie dostaniecie Państwo smyczki w wielu kolorach, zarówno stonowanych, adekwatnych do poważnych stanowisk czy konferencji, jak również w szalonych, mniej zobowiązujących barwach. 

U nas najlepsze identyfikatory.

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty identyfikatorów dla pracowników. W ofercie mamy tylko produkty najlepszych producentów, wykonane z wysokiej jakości materiałów, w bardzo dobrych cenach. Życzymy udanych zakupów!