Filtruj według

Max. format dokumentów
Prędkość laminowania [cm/min.]
Typ laminatora
Liczba rolek
Maks. grubość laminowanego dokumentu w mm
Możliwość laminacji zdjęć
Funkcja cofania
Laminacja na zimno
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 27 elementów

Laminarki A4 i A3

Folia do laminatorów biurowych, czy warto jej używać?

Każdy z nas posiada w domu jakieś bardzo ważne dokumenty, które pod żadnym pozorem nie mogą ulec zniszczeniu. To bardzo stresujące mieć ciągle z tyłu głowy obawę o papiery. Tak samo jest, gdy wychodzimy z urzędu czy szpitala z istotnymi zapisami na kartkach. Konieczna jest dobra ochrona; można ją zapewnić dzięki teczkom czy skoroszytom, ale lepszym sposobem będzie zalaminowanie odpowiedniej kartki papieru. Ta metoda pozwala uniknąć zabrudzeń, zalania, wilgoci, zżółknięcia oraz sfałszowania. Poza tym zalaminowana kartka prezentuje się zdecydowanie estetyczniej i jest bardziej odporna na zaginanie, dzięki dwóm dodatkowym warstwom tworzywa. Przy okazji warto tu zaznaczyć, że w ofercie posiadamy najwyższej jakości folie laminacyjne, w 100% kompatybilne z prezentowanymi laminatorami.

Jakie laminatory dostępne są na rynku i w naszym sklepie internetowym?

Na rynku, jak i w naszym sklepie, dostaniecie Państwo laminatory A3 oraz A4, dla odpowiednio większych oraz standardowych kartek papieru. Oferowane przez nas urządzenia są niewielkie, nie zajmują zatem dużo miejsca na biurku, ale za to są bardzo wydajne. Dają możliwość laminacji na zimno i gorąco w trzech różnych pozycjach. Mają krótki czas nagrzewania, a po określonym czasie niekorzystania z laminatora biurowego wyłącza się on automatycznie, redukując pobór prądu. Warto zaznaczyć, że wszystkie oferowane przez nas laminatory mają ciekawy design i są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, spełnią więc oczekiwania nawet najbardziej wybrednego użytkownika.

Jeżeli więc zastanawiasz się nad zakupem laminatora biurowego, to pomyśl, jak prostsze stałoby się dbanie o ważne dokumenty. Jak znacząco wzrośnie prestiż Twojej firmy dzięki tak niewielkiej zmianie, bo przecież wszyscy wiemy, że to małe rzeczy decydują o wielkości…

Zapraszamy do zakupu!