Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 59 elementów

Tablice magnetyczne suchościeralne

Wiele osób podczas wykonywania swojej pracy sporządza różnego rodzaju notatki. Często pomocne okazują się być również różnego rodzaju instrukcje i wskazówki spisane na małych karteczkach. Sposobem na to, aby utrzymać porządek w takich pomocach jest tablica suchościeralna magnetyczna. Takie tablice można znaleźć w wielu miejscach pracy, w gabinetach, na uczelniach, w szkołach, a nawet w domach. To również doskonałe narzędzie dla każdego studenta, czy ucznia, który na bieżąco wykonuje notatki i chętnie wiesza na tablicy różnego rodzaju informacje. Magnetyczna tablica sprawdzi się także w kuchni, czy innym pomieszczeniu, gdzie rodzina pozostawia dla siebie informacje.

Praktyczna tablica suchościeralna o wielu zastosowaniachW naszym sklepie oferujemy szeroki wybór tablic suchościeralnych, które przeznaczone są do pisania markerami oraz zawieszania notatek, czy zdjęć przy pomocy magnesów. Każda z tablic oprawiona jest w ramę aluminiową lub drewnianą, dzięki czemu prezentuje się elegancko i klasycznie. Tablice pokryte są białym lakierem, z którego z łatwością można usunąć notatki przy pomocy suchej szmatki, co jest dodatkowym udogodnieniem. Tablica suchościeralna magnetyczna to niedrogi sposób na uporządkowanie swoich notatek i możliwość stałego do nich dostępu, zarówno w miejscu pracy, jak i w domu.

Jakie tablice suchościeralne można znaleźć w naszym sklepie?

  • tablice suchościeralno-magnetyczne 2x3

  • tablice suchościeralno-magnetyczne Memoboards 

U nas można liczyć na szeroki wybór formatów i rozmiarów tablic, dzięki czemu istnieje możliwość idealnego dopasowania ich do wnętrza. Tablice można wieszać zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. W zestawie znajdują się niezbędne do montażu elementy oraz praktyczna półka, na przykład na markery.

Wysoka jakość i najlepszy standard

Bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy jedynie najwyższej jakości produkty. Każda nasza tablica suchościeralna magnetyczna wykonana jest z doskonałych materiałów, dzięki czemu jest trwała i solidna. Można z niej korzystać latami, a usunięcie z niej notatek jest niezwykle proste.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną oferta naszych tablic suchościeralnych w różnych formatach. Gwarantujemy doskonałe warunki cenowe i fachową pomoc. Zapraszamy do dokonania zakupów właśnie u nas!