Filtruj według

Kolor
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Wskaźniki laserowe

Wskaźniki laserowe pomocą w prowadzeniu prezentacji. 

Wskaźniki laserowe to akcesoria kojarzone najczęściej z prezentacjami wykonywanymi w szkołach i na uczelniach. Są również obowiązkowym wyposażeniem każdej firmy, która zajmuje się przeprowadzaniem wystąpień publicznych. Z pewnością przydadzą się zarówno w małym gronie, a także w miejscach, gdzie dużo liczniejsza publika zgromadzona została na większej sali. Pozwolą na precyzyjne wskazanie wybranego elementu umiejscowionego na większych rozmiarów ekranie oraz niewątpliwie dodadzą jeszcze bardziej profesjonalnego charakteru całemu wystąpieniu. 

Piloty do prezentacji – dlaczego warto je posiadać?

Wskaźniki do prezentacji to rodzaj bezprzewodowych urządzeń, za pomocą których każdy jest w stanie prowadzić wystąpienie publiczne bez konieczności stałego podchodzenia do komputera z zamiarem przełączenia danego slajdu na kolejny. Ich posiadanie umożliwia również swobodne przemieszczanie się po sali zwróconym bezpośrednio do publiki. 

Piloty multimedialne dostępne obecnie na rynku posiadają szereg użytecznych funkcjonalności, które wpłyną na Twój komfort podczas prowadzenia wystąpienia. Zostały stworzone jako niewielkich rozmiarów akcesoria, które niezwykle wygodnie układają się w dłoni. Odpowiedni układ przycisków zezwala na szybkie przełączanie slajdów bez konieczności błądzenia palcem po urządzeniu. 

Piloty multimedialne to również doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy podczas wykładów lub prezentacji mają problem ze znalezieniem zajęcia dla swoich rąk. Posiadając prezenter laserowy można ułożyć dłonie właśnie na nim i nie martwić się już o ich kłopotliwą pozycję. 

Wskaźniki laserowe do prezentacji szkolnych i akademickich.  

Oferujemy piloty do prezentacji ze wskaźnikiem laserowym urozmaicone o wiele przydatnych funkcji. Odnajdziesz tu produkty w szerokim zakresie cenowym – bez trudu możesz wybrać wariant najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. 

Nienaganna praca pilotów do prezentacji zagwarantowana została poprzez zastosowanie w nich najwyższej klasy parametrów technicznych. Umożliwiają obsługę Power Point oraz Keynote bez potrzeby użycia kolejnych instalacji. Dodatkowo, odbiornik o częstotliwości 2,4 GHz zapewnia brak zakłóceń z innymi urządzeniami bezprzewodowymi. Co więcej, jeśli planujesz wystąpienie na większych rozmiarów sali, prezenter umożliwia duży zasięg aż do 20 metrów oraz informuje o niskim stanie baterii.