Filtruj według

Kolor
Średnica
Materiał
Wymiary
Wysokość
Typ
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 63 elementów

Przyborniki biurowe

Jak nad tym wszystkim zapanować?

Organizacja miejsca pracy i nauki to podstawa efektywnego działania. Porozrzucane wszędzie papiery i przybory piśmiennicze nie nastrajają do dobrej pracy. Co zatem zrobić, by zapanować nad nieporządkiem na biurku? Najlepiej nadadzą się do tego przyborniki, czyli organizery biurkowe z wieloma przegródkami i półeczkami. Zostały stworzone po to, aby karteczki, znaczniki, długopisy, ołówki i zakreślacze miały zawsze swoje miejsce i nie leżały po kątach. Pojemniki na biurko pozwalają na utrzymanie schludnego i czystego biurka oraz dają możliwość szybszego znalezienia potrzebnego przyboru. 

Nowoczesne przyborniki biurowe pełnią nie tylko funkcję organizacyjną, ale także estetyczną, a dostępna gama kolorystyczna przyprawia o zawrót głowy. Oprócz tego, organizery na biurko są wyposażone w gadżety ułatwiające życie, takie jak ładowarki, czy głośniki.

Jakie przyborniki na biurko oferujemy?

Zacznijmy od tych podstawowych, wiecznie aktualnych – plastikowe, w różnych kolorach z wieloma przegródkami, a nawet jeżem. Dodatkowo wersje dymne lub przezroczyste. 

Następnie wersje metalowe, pojedyncze elementy wyposażenia biurka lub całe zestawy, łącznie z koszem na śmieci. Tu kolory zachwycą każdego. Te przyborniki na biurko pokochają również dzieci.

W końcu te najbardziej modernistyczne – kolorowe z funkcją podgłaśniania dźwięku w smartfonie i prawdziwy hit – przybornik z ładowarką indukcyjną. Obok takich organizerów nie można przejść obojętnie…

W ofercie mamy jeszcze wiele ciekawych produktów, sprawdź je już teraz!

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci