Filtruj według

Format
Kolor
Grubość
Antystatyczna
Rodzaj powierzchni
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 43 elementów

Folie laminacyjne A4 i A3

Teczka, koszulka czy folia do laminowania?

Kto z nas nie martwił się kiedyś o ważny dokument, zwłaszcza podczas transportu… Papierowe kartki tak łatwo podrzeć, a kiedy w grę wchodzą kartki z istotnymi zapisami z urzędów czy szpitali, stres jest jeszcze większy. Bardzo ważne jest wtedy zapewnienie dokumentom odpowiedniej ochrony przed zniszczeniem mechanicznym, zalaniem albo pogięciem. Mogą do tego posłużyć teczki albo skoroszyty, ale jest prostszy sposób, na dodatek bardzo estetyczny.

Co tak naprawdę jest w stanie całkowicie ochronić posiadane przez nas dokumenty? To oczywiście folia laminacyjna, czyli dwa płaty tworzywa, między które wkłada się kartkę papieru, a następnie umieszcza się w laminatorze w celu połączenia wszystkich trzech warstw. Folia do laminacji to bardzo trwałe i bezpieczne rozwiązanie dla Twoich dokumentów.

Folia do laminowania A4 i A3 – na co zwrócić uwagę podczas ich zakupu?

Folie laminacyjne spełniają niezwykle ważne zadanie – chronią Twoje najcenniejsze dokumenty. Aby działały z jak najlepszą skutecznością muszą posiadać kilka cech, na które warto zwrócić uwagę podczas ich zakupu.

Zwróć uwagę na wymiary, ponieważ muszą być dokładnie dopasowane do kartki, którą chcesz przeznaczyć do laminacji. Sprawdź, który z rodzajów produktu jest dla Ciebie odpowiedni – folie do laminowania A4, a może A3? Posiadamy oba typy folii do laminatora, toteż u nas zaopatrzysz się w każdy produkt, bez względu na to co wybierasz.

Grubość folii laminacyjnych także jest istotna. Nasze produkty to folia do laminowania 80 mic i 100 mic. Jest to odpowiednia wartość powodująca komfortową laminację. Co więcej, sprawdź czy produkt jest antystatyczny. Pozwoli to na łatwiejsze umieszczenie kartki papieru na folii.

Dlaczego warto zdecydować się na folie laminacyjne z naszego sklepu?

W ofercie posiadamy najlepsze folie czołowych producentów. Wyróżniają się jakością i łatwością w zainstalowaniu. Oferowana przez nas folia laminacyjna A4 to najbardziej popularny model wśród wszystkich dostępnych na rynku. To właśnie ten format jest najczęściej wykorzystywany przez urzędy w celu sporządzenia odpowiedniej dokumentacji. Jeśli posiadasz pismo z jednego z nich, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że właśnie produkt dostępny w naszym sklepie internetowym wpasuje się w Twoje potrzeby.

Posiadając większe kartki papieru także nie ma powodów do obaw – nasz szeroki asortyment to także produkty takie jak folia do laminowania A3.  

Jeżeli produktem, którego brakuje w Państwa biurach jest folia do laminatora, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, toteż doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że folia do laminarki jest istotnym produktem pozwalającym na zabezpieczenie cennych pism, więc jej wybór powinien być przemyślany. Najlepszą jakość i tylko sprawdzone produkty znajdziesz właśnie u nas.

Folia laminacyjna zapewnia profesjonalny wygląd dokumentów, który korzystnie wpłynie na postrzeganie Ciebie przez inne osoby, przykładowo przyszłego pracodawcę lub klientów. Dzięki właśnie takiemu oprawieniu zaprezentujesz się jako osoba schludna, estetyczna i godna zaufania – jest to zaletą zwłaszcza w  dzisiejszych czasach, kiedy to dobre pierwsze wrażenie oraz prezencja są bardzo ważne. A co najważniejsze, unikniesz problemów związanych ze zniszczeniem istotnych papierów.

Zapraszamy do zakupów!