Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Folie laminacyjne A4 i A3

Teczka, koszulka czy folia do laminatora

 Kto z nas nie martwił się kiedyś o jakiś ważny dokument, zwłaszcza podczas transportu… Papierowe kartki tak łatwo podrzeć, a kiedy w grę wchodzą kartki z istotnymi zapisami z urzędów czy szpitali, stres jest jeszcze większy. Bardzo ważne jest wtedy zapewnienie dokumentom odpowiedniej ochrony przed zniszczeniem mechanicznym, zalaniem albo pogięciem. Mogą do tego posłużyć teczki albo skoroszyty, ale jest prostszy sposób, na dodatek bardzo estetyczny.

Chodzi oczywiście o folię laminacyjną, czyli dwa płaty tworzywa, między które wkłada się kartkę papieru, a następnie umieszcza się w laminatorze w celu połączenia wszystkich trzech warstw. To bardzo trwałe i bezpieczne rozwiązanie dla Twoich dokumentów.

Dlaczego folie laminacyjne z naszego sklepu?

 W ofercie posiadamy najlepsze folie czołowych producentów. Wyróżniają się jakością i łatwością w zainstalowaniu. Oferujemy folie laminacyjne A4, czyli w formacie najbardziej popularnym. 

W ofercie posiadamy folie laminacyjne są błyszczące, dzięki czemu dokumenty zyskują na wyglądzie. Tak oprawione są bardziej estetyczne i przejrzyste.

W ofercie mamy także samoprzylepne folie laminacyjne, które umożliwiają przyklejenie zalaminowanego dokumentu w dowolnym miejscu i czasie. To bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w podróży.

Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą gamą folii do laminatora i znalezienia tych odpowiednich dla Państwa. Dzięki takiemu oprawieniu Waszych dokumentów, będziecie postrzegani, jako osoby schludne, estetyczne i godne zaufania, a w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Ale co najważniejsze, unikniecie problemów związanych ze zniszczeniem istotnych papierów.

Zapraszamy do zakupów!

Papier ksero Koszulki na dokumenty Klipsy archiwizacyjne Tablice korkowe Karteczki samoprzylepne Segregatory Markery olejowe Pojemniki z szufladami Albumy ofertowe Torby Wenger