Filtruj według

Format
Kolor
Rodzaj
Ilość szuflad
Materiał
Wymiary
Typ
Na kluczyk
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 29 elementów

Pojemniki z szufladami


Przestrzeń biurowa bywa bardzo ograniczona i zatłoczona, również narzędziami pracy i maszynami wykorzystywanymi na co dzień do obsługi spraw bieżących. Niewątpliwie więc w każdej przestrzeni biurowej liczy się wielozadaniowość i uniwersalność zastosowanych rozwiązań – także meble i akcesoria wchodzące w skład wyposażenia biura, mogą być wielozadaniowe i ułatwiać przechowywanie dokumentów czy wykonywanie pracy.

Takie rozwiązania jak funkcjonalne i ergonomiczne pojemniki z szufladami lub biurka dające więcej możliwości organizacji pracy – to zawsze korzyść dla pracownika, ale również pracodawcy. Właściwie zaplanowana przestrzeń biurowa i nowoczesne rozwiązania w zakresie funkcjonalności czy ergonomii miejsca pracy, przekładają się natychmiast na produktywność pracowników i jakość wykonywanych przez nich zadań, dlatego nawet w wieloletnim biurze, które od dawna nie było modernizowane, można względnie niskimi kosztami podnieść komfort pracy, chociażby sięgając po oferowane w naszym sklepie pojemniki z szufladami.


Bezpieczeństwo i ochrona danych


Pierwszym i najważniejszym aspektem, o którym pamiętać musi absolutnie każdy prowadzący działalność gospodarczą – bez względu na jej charakter – jest odpowiednie przechowywanie dokumentów i ich archiwizowanie. Bezpieczeństwo i ochrona danych nie dotyczy tylko i wyłącznie danych osobowych, ale te z uwagi na nowe przepisy RODO podlegają szczególnej kontroli. Dlatego zabezpieczenie wielu dokumentów, które są na bieżąco potrzebne pracownikom do realizacji codziennych zadań, ma obecnie kluczowe znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa.

Zgromadzone w poniższej kategorii pojemniki z szufladami pozwolą Państwu zabezpieczyć interes swojej firmy i jednocześnie uchronić się przed ewentualnymi prawnymi i finansowymi konsekwencjami. Szeroki wybór asortymentu tego typu w naszym sklepie sprawia, że absolutnie każde biuro o bardzo rozmaitych parametrach i potrzebach, z powodzeniem znajdzie idealne wyposażenie właśnie u nas. Na szczególną uwagę zasługują takie modele, jak chociażby:

  • pojemnik plastikowy na 10 szuflad Grand
  • szafka na dokumenty – 5 szuflad – zamykana na kluczyk
  • szafka zamykana na kluczyk 
  • pojemnik z kolorowymi 10 szufladami VariColor


Jakość wykonania i trwałość materiałów


Trwałość syntetycznych materiałów zastosowanych w produktach w tej kategorii, przekłada się na funkcjonalność każdego z produktów. Pomimo wykonania szuflad i konstrukcji z plastików, są to konstrukcje sztywne i masywne, co zapewnia im wiele lat prawidłowej pracy. Jednocześnie udostępniamy również modele zamykane na klucz, dzięki czemu pracownik bądź pracodawca zyskują pełną kontrolę nad dostępnością danej dokumentacji.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci