Filtruj według

Kolor
Grubość linii pisania
Rodzaj końcówki
Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 25 z 40 elementów

Markery kredowe

Markery kredowe – alternatywa dla kredy. 

Chcąc wyposażyć się w odpowiednie przyrządy służące do wykonywania różnego rodzaju napisów lub malowideł na rozmaitych powierzchniach, sprawdź mazaki kredowe będące nowoczesnym zamiennikiem znanej ze szkolnych lat kredy. Flamastry kredowe zdecydowanie różnią się od swojej tradycyjnej poprzedniczki. Nie powodują pylenia się, co korzystnie wpłynie na osoby posiadające alergię na kredowy pył. Dodatkowo, nie oddziałują one niekorzystnie na drogi oddechowe, co czyni produkty w pełni bezpiecznymi dla nauczycieli mającymi stały kontakt z tablicą. 

Markery kredowe do tablic – zastosowanie oraz ich najważniejsze zalety.

Pisaki do tablicy kredowej mają także wiele innych zastosowań. Z powodzeniem wykorzystasz je również na powierzchniach szklanych bez obaw o trudności związane z ich zmywaniem – do tego celu wystarczy jedynie standardowa zwilżona ścierka. W kilka chwil można pozbyć się niechcianego napisu, po którym nie zostanie nawet najmniejszy ślad. 

Białe markery kredowe to praktyczne rozwiązanie mające zastosowanie szczególnie w restauracjach, na których szybach często wypisywane zostają pozycje z menu dostępne danego dnia, a które nazajutrz muszą zostać zmienione. Przy pomocy markerów kredowych ta czynność staje się niezwykle prosta i trwa jedynie kilka chwil.

Łatwa zmywalność tego typu produktów doceniana jest także przez rodziców, których pociechy lubują się w wykorzystywaniu wielu elementów przestrzeni domowej, jako płótna do swoich pierwszych dzieł. Posiadając pisaki kredowe, bez obaw możesz zezwolić swojemu dziecku na malowanie po nieporowatych powierzchniach – obiecujemy, że po zmyciu malowideł nie pozostanie po nich ślad. 

Pisaki kredowe – nowoczesne rozwiązanie i wysoka jakość.

Oferowane przez nas markery kredowe Toma to obecnie najlepsze produkty tego typu dostępne na rynku. Istnieją do nabycia w szerokiej gamie kolorów od najbardziej podstawowych i neutralnych, po krzykliwą czerwień lub pomarańcz. W zależności od potrzeb, możesz zdecydować się na duży lub mały rozmiar końcówki fibrowej. Producent zadbał o użycie bezwonnego tuszu niezwykle odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Markery kredowe są odporne na rozmycie poprzez wodę i wpływ wilgoci. 

Jeśli potrzebujesz większej ilości produktów, zdecyduj się na zestaw markerów kredowych zawierający ich aż 4 sztuki.