Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Tablice obrotowe na kółkach

Każda firma powinna dbać o poszerzanie zakresu wiedzy swoich pracowników. Bardzo ważne są również regularne spotkania z zespołem, w celu omówienia wyników oraz bieżących strategii, niezależnie od branży, w jakiej biznes funkcjonuje. W czasie takich spotkań idealnym narzędziem jest tablica obrotowa jezdna, którą można wykorzystać do notowania najważniejszych punktów, jak również do przyczepiania na niej różnych informacji. Taka tablica powinna znaleźć się w każdej Sali konferencyjnej.

Praktyczna tablica obrotowa

Oferowane w naszym sklepie obrotowe tablice są dwustronne i posiadają właściwości magnetyczne. Lakierowana powłoka sprawia, że po tablicy można pisać bez problemu przeznaczonymi do tego celu pisakami. Tablica obrotowa jest suchościeralna, co oznacza, że nie potrzeba wody do jej oczyszczenia i ponownego wykorzystania. Największą zaletą naszych tablic jest to, że zamontowano na nich kółka, dzięki którym tablicę z powodzeniem można przemieszczać. Dwustronna tablica to doskonałe rozwiązanie w trakcie długich spotkań, kiedy notuje się wiele treści, a do niektórych z nich po czasie wraca. Taka tablica obrotowa jezdna sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju szkoleń, zebrań oraz konferencji.

Jakie tablice obrotowe dostępne są u nas?

  • tablica obrotowa 2x3

Oferujemy tablice o różnych rozmiarach, dzięki czemu można je dopasować do swoich potrzeb oraz możliwości powierzchniowych. Nawet niewielka tablica obrotowo-jezdna będzie stanowiła ułatwienie w prowadzeniu spotkań w pomieszczeniu konferencyjnym.


Wysoka jakość i odpowiednie cenyWszystkie tablice jezdno-obrotowe oferowane w naszym sklepie to produkty wysokiej jakości. Solidna konstrukcja zapewnia stabilność tablicy w każdych warunkach. Istnieje możliwość obrotu tablicy o 360 stopni i jednoczesnego jej zablokowania w pożądanej pozycji. W zestawie wraz z tablicą znajdują się również uchwyty umożliwiające jej zawieszenie, jak również półka na markery i wszystkie niezbędne elementy mocujące. Tablica obrotowa jezdna posiada praktyczne kółka z systemem blokowania. Można więc przemieszczać ją w wygodny sposób, jak również ustawić w pożądanej pozycji.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tablic obrotowych, które przydają się w każdej firmie, jak również w szkołach i na uniwersytetach. U nas można liczyć zawsze na najlepsze warunki cenowe oraz fachową obsługę, która z przyjemnością pomoże w dokonaniu właściwego wyboru. Zapraszamy do dokonania zakupów.