Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Nożyki do kopertPrzy konieczności otwarcia w ciągu dnia kilku kopert, każdorazowe robienie tego ręcznie, nożyczkami czy np. długopisem, jak najbardziej wchodzi w grę. Jeśli jednak przez ręce danego pracownika przechodzi dziennie kilkadziesiąt lub więcej przesyłek i kopert, a dzieje się tak w wielu kancelariach, sekretariatach, biurach i urzędach – ręczne otwieranie kopert może być prawdziwą udręką.
Tym bardziej, że otwieranie koperty ręcznie, a tym bardziej przy użyciu niewłaściwych przedmiotów jak np. nożyczki czy długopis, istnieje spore ryzyko uszkodzenia zawartości czy rozerwania dokumentu znajdującego się wewnątrz koperty, co z oczywistych względów nie powinno mieć miejsca i jest bardzo nieprofesjonalne. Z myślą o takich miejscach pracy i pracownikach zajmujących się przede wszystkim pocztą, prezentujemy w tej kategorii nożyki do kopert idealne do pracy biurowej i kancelaryjnej.


Jakość i ergonomia


Chociaż nożyki do kopert to produkty wyjątkowo proste i nieskomplikowane, nadal można wykonać je z różnych materiałów. Te zaprezentowane w naszym sklepie to dwa nożyki pochodzące od uznanych firm:

  • Office Products
  • Grand


Obydwie te propozycje wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów tego typu przede wszystkim bardzo ergonomicznie wykonaną linią produktu. Zastosowanie jakościowych surowców i materiałów na rękojeść oraz jej ergonomiczne wyprofilowanie sprawia, że nożyki do kopert z naszego sklepu trzyma się bardzo wygodnie zarówno przez osobą prawo- jak i leworęczną.

Precyzyjnie wykrojone i wymierzone ostrze pozwala równie skutecznie dostać się pod krawędź klejenia kopert najmniejszych, średnich jak i tych największych. Z użyciem oferowanych w naszym sklepie nożyków do otwierania korespondencji szybko i skutecznie dostaną się Państwo do wnętrza kopert tekturowych, kurierskich, bąbelkowych czy rozkładanych – bez ryzykowania naruszenia zawartości. Ostrze wykonane zostało ze stali nierdzewnej, laserowo ostrzonej, dzięki czemu nawet po wielomiesięcznym użytkowaniu nożyczki do kopert z poniższej kategorii zachowują swoją ostrość i mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Wszystkie te zalety są dla Państwa dostępne za sprawą ekspresowej wysyłki w naszym sklepie. Gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny i zapewniamy wysoki standard produktów. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami Office Products oraz Grand możemy z dumą zaprezentować dwie propozycje uniwersalnych, jakościowych i niezawodnych nożyków do otwierania korespondencji.