Filtruj według

Cena
PLN PLN
Producenci
Filtruj
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Nożyki do kopertPrzy konieczności otwarcia w ciągu dnia kilku kopert, każdorazowe robienie tego ręcznie, nożyczkami czy np. długopisem, jak najbardziej wchodzi w grę. Jeśli jednak przez ręce danego pracownika przechodzi dziennie kilkadziesiąt lub więcej przesyłek i kopert, a dzieje się tak w wielu kancelariach, sekretariatach, biurach i urzędach – ręczne otwieranie kopert może być prawdziwą udręką.
Tym bardziej, że otwieranie koperty ręcznie, a tym bardziej przy użyciu niewłaściwych przedmiotów jak np. nożyczki czy długopis, istnieje spore ryzyko uszkodzenia zawartości czy rozerwania dokumentu znajdującego się wewnątrz koperty, co z oczywistych względów nie powinno mieć miejsca i jest bardzo nieprofesjonalne. Z myślą o takich miejscach pracy i pracownikach zajmujących się przede wszystkim pocztą, prezentujemy w tej kategorii nożyki do kopert idealne do pracy biurowej i kancelaryjnej.


Jakość i ergonomia


Chociaż nożyki do kopert to produkty wyjątkowo proste i nieskomplikowane, nadal można wykonać je z różnych materiałów. Te zaprezentowane w naszym sklepie to dwa nożyki pochodzące od uznanych firm:

  • Office Products
  • Grand


Obydwie te propozycje wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów tego typu przede wszystkim bardzo ergonomicznie wykonaną linią produktu. Zastosowanie jakościowych surowców i materiałów na rękojeść oraz jej ergonomiczne wyprofilowanie sprawia, że nożyki do kopert z naszego sklepu trzyma się bardzo wygodnie zarówno przez osobą prawo- jak i leworęczną.

Precyzyjnie wykrojone i wymierzone ostrze pozwala równie skutecznie dostać się pod krawędź klejenia kopert najmniejszych, średnich jak i tych największych. Z użyciem oferowanych w naszym sklepie nożyków do otwierania korespondencji szybko i skutecznie dostaną się Państwo do wnętrza kopert tekturowych, kurierskich, bąbelkowych czy rozkładanych – bez ryzykowania naruszenia zawartości. Ostrze wykonane zostało ze stali nierdzewnej, laserowo ostrzonej, dzięki czemu nawet po wielomiesięcznym użytkowaniu nożyczki do kopert z poniższej kategorii zachowują swoją ostrość i mogą być wykorzystywane wielokrotnie.

Wszystkie te zalety są dla Państwa dostępne za sprawą ekspresowej wysyłki w naszym sklepie. Gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny i zapewniamy wysoki standard produktów. Dzięki wieloletniej współpracy z firmami Office Products oraz Grand możemy z dumą zaprezentować dwie propozycje uniwersalnych, jakościowych i niezawodnych nożyków do otwierania korespondencji.

Akcesoria do mycia i sprzątania podłóg Artykuły do zmywania Dozowniki do mydła Kostki toaletowe Kosze na śmieci Mleczka do czyszczenia Mydła w płynie Odświeżacze powietrza Papier toaletowy Płyny do mycia podłóg Płyny do mycia szyb Płyny i żele do czyszczenia toalet Preparaty do pielęgnacji mebli Produkty BHP Profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt Ręczniki papierowe Ręczniki papierowe składane ZZ Rękawiczki gospodarcze Ściereczki uniwersalne Środki do udrażniania rur Worki na śmieci